Výrobky

S pečovatelskou činností často souvisí oblasti a péče o pokožku. Podívejte se, jak vám více než 40 let zkušeností společnosti TENA pomůže v pečovatelské činnosti.

×

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající vašemu výběru.

Ženy

Slipové vložky pro ženy

Objevte vložky TENA pro diskrétní ochranu při lehkém úniku moči, navržené speciálně pro ženy. Inkontinenční slipové vložky jsou dostupné v různých rozměrech, barvách a úrovních absorpce, proto jistě najdete vložku, která vám bude optimálně vyhovovat. Vložky jsou tenké jako běžné slipové vložky, přesto dokonale spolehlivé. Rychle uzamykají tekutinu uvnitř a poskytují tak skvělou ochranu při občasném úniku moči při cvičení, kýchání nebo smíchu. Tak tenká, že si její přítomnosti téměř nevšimnete. Používejte ji pro jistotu každý den, aby vám drobné úniky moči nikdy nebránily dělat to, co chcete.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Lady Slim Mini Magic

Nejdiskrétnější slipová vložka v produktové řadě TENA Lady Slim

TENA Lady Slim Ultra Mini

Slipová vložka standardních rozměrů z řady TENA Slim

TENA Lady Slim Ultra Mini Plus

Slipová vložka z produktové řady TENA Lady Slim pro dokonalou ochranu

Inkontinenční vložky pro ženy

Inkontinenční pomůcky pro ženy TENA jsou navrženy speciálně pro ženy a zajišťují jim mimořádnou ochranu při lehkých až silných únicích moči. Inkontinenční vložky vás ochrání během celého dne, a to i v průběhu cvičení a dalších fyzicky náročnějších činností. Ani v noci se nemusíte obávat nežádoucího pocitu vlhka – speciální inkontinenční pomůcky na noc jsou uzpůsobeny únikům moči v horizontální poloze. Vložky na inkontinenci poskytují neutralizaci zápachu a jsou dostupné v různých tvarech, délkách, barvách i úrovních absorpce. Díky tomu si snáz vyberete tu nejlépe padnoucí inkontinenční pomůcku. Každá z našich vložek má schopnost rychlé absorpce, která během krátké chvíle uzamkne uniklou moč hluboko uvnitř vložky, tím zajišťuje pocit pohodlí a svěžesti, ale také zabraňuje podráždění pokožky. Na vložky TENA se při inkontinenci můžete plně spolehnout. Pomohou vám dál bezstarostně fungovat a uchrání vás před nepříjemnými pocity spojenými s inkontinencí. Inkontinenční vložky na předpis Vložky na inkontinenci lze po domluvě s lékařem předepsat buď na jeden, dva, nebo tři měsíce. Maximální preskripce je na dobu 3 měsíců a výběr inkontinenčních pomůcek se odvíjí od míry postižení.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Lady Slim Mini

Diskrétní a spolehlivá vložka pro lehký únik moči

TENA Comfort Mini Plus

Určeno pro slabý až středně velký únik moči

TENA Lady Normal

Inkontinenční vložka určená pro lehký až střední únik moči.

TENA Lady Slim Mini Plus

Diskrétní a spolehlivá vložka pro lehkou až střední ochablost močového měchýře

TENA Comfort Mini Extra

Určeno pro středně velký únik moči

TENA Lady Slim Normal

Diskrétní a spolehlivá vložka pro střední únik moči

TENA Lady Slim Extra

Spolehlivá inkontinenční vložka pro střední, samovolné úniky moči.

TENA Lady Normal Night

Navrženy s extra délkou a šířkou pro ochranu a pohodlí během noci. Ideální pro střední, neočekávané úniky z močového měchýře.

TENA Lady Slim Extra Plus

Spolehlivá inkontinenční vložka pro střední samovolné úniky moči.

TENA Lady Maxi

Naše inkontinenční vložka s maximální ochranou pro silné samovolné úniky moči.

TENA Lady Super

Inkontinenční vložka určená pro střední až těžký únik moči.

TENA Lady Maxi Night

Naše noční vložka pro silné, nečekané úniky moči, která poskytuje tu nejvyšší ochranu. Navržena pro ochranu při poloze vleže.

Dámské absorbční kalhotky proti úniku moči

Dámské absorpční kalhotky TENA jsou dokonale diskrétní, stylové a chrání proti protečení a zápachu. Jsou určené pro ženy s únikem moči. Dámské absorpční kalhotky pro únik moči se vyrábějí v různých stylech, barvách a velikostech a jsou vhodné k rozmanitým příležitostem i typům oblečení. Ideální řešení pro ženy s únikem moči. Vypadají jako spodní prádlo. Chrání jako TENA.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Silhouette Normal Blanc

Absorpční kalhotky s nízkým pasem, navržené speciálně pro úniky moči

TENA Silhouette Normal Noir

Absorpční kalhotky s nízkým pasem, navržené speciálně pro úniky moči

TENA Lady Pants Plus Crème

Absorpční kalhotky s vysokým pasem, navržené speciálně pro úniky moči

TENA Lady Pants Plus Noir

Absorpční kalhotky s vysokým pasem, navržené speciálně pro úniky moči

Muži

Inkontinenční vložky pro muže

Inkontinenční vložky TENA pro muže poskytují spolehlivou ochranu při lehkých až velmi těžkých únicích moči. Pánské vložky TENA Men jsou navrženy přímo pro tvar mužského těla a disponují mimořádně vysokou schopností absorpce – a to zejména v přední části vložky, kde to muži nejvíce potřebují. Inkontinenční vložky pro muže vyrábíme v různých tvarech, velikostech a s rozmanitou škálou absorpce. Díky tomu snadněji najdete tu správnou absorpční pomůcku na každodenní použití. Pánské vložky TENA vám díky svému přizpůsobivému tvaru poskytnou komfortní a diskrétní ochranu při problémech s únikem moči a vy tak můžete zůstat stále aktivní.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Level 0

Extra lehké černé inkontinenční vložky pro muže

TENA Men Level 1

Inkontinenční vložky pro muže s lehkým únikem moči

TENA Men Level 2

Inkontinenční vložky pro muže se střední absorpcí

TENA Men Level 3

Inkontinenční vložka pro muže TENA s nejvyšší absorpcí

Inkontinenční spodní prádlo pro muže

Inkontinenční spodní prádlo TENA pro muže nabízí spolehlivou a diskrétní ochranu. Hlavní absorpční zóna se nachází v přední části a zabraňuje nejen protečení, ale i úniku zápachu. Inkontinenční spodní prádlo TENA Men jsme navrhli tak, aby vypadalo jako běžné boxerky. Vyrábíme ho v různých barvách, velikostech i úrovních absorpce – díky tomu snadno najdete to pravé a skvěle padnoucí. Naše spodní prádlo je pohodlné a navíc diskrétní, takže je vhodné na každodenní nošení. Pokud vás trápí nechtěné úniky moči, na výrobky TENA se můžete spolehnout. Proč zvolit inkontinenční spodní prádlo TENA Men? Inkontinenční prádlo TENA Men spolehlivě přilne k tělu a zamezuje tak nechtěnému protečení či úniku zápachu. Příjemný materiál navíc odvádí nežádoucí vlhkost, a tím zabraňuje vzniku dermatitidy a dalších kožních chorob. Mohu se spolehnout na diskrétnost inkontinenčního spodního prádla TENA Men? Samozřejmě. Inkontinenční spodní prádlo TENA Men je navrženo tak, aby přímo kopírovalo anatomii mužského těla. Díky moderní technologii je prádlo schopno odvádět velké množství tekutiny, a to i přesto, že je jeho materiál velice tenký – z tohoto důvodu je inkontinenční spodní prádlo nejen diskrétní, ale i velmi pohodlné.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Pants Normal Grey

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro středně velký únik moči

TENA Men Pants Plus Blue

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro těžký únik moči

TENA Men Pants Maxi

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro velmi těžký únik moči

Unisex

Inkontinenční kalhotky

TENA jednorázové kalhotky při inkontinenci jsou jemné a pohodlné absorpční kalhotky pro únik moči, navržené pro muže a ženy. Jsou vhodné na den i noc. Jsou navržené tak, aby se daly nosit jako běžné pružné spodní prádlo pro aktivní životní styl. Natahovací kalhotky při inkontinenci pro dospělé se dodávají v celé řadě velikostí, aby vyhovovaly jakémukoli tvaru těla a úrovni úniku moči – takže vždy najdete ten nejlepší produkt pro své konkrétní potřeby. Na rozdíl od běžných plen pro dospělé využívají TENA jednorázové kalhotky při inkontinenci moderní technologie pro snížení vlhkosti, aby uživateli zajistily při úniku moči pocit sucha, bezpečí a kontrolu zápachu. Inkontinenční kalhotky TENA jsou vyrobeny z jemných a prodyšných materiálů a mají pohodlný tvar těsně přiléhající k tělu. Díky těmto vlastnostem zajišťují pocit bezpečí při úniku moči, zdraví pokožky a svobodu pohybu.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, která se přizpůsobí tělu jako spodní prádlo

TENA Pants Plus, S, M, L, XL

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, která se přizpůsobí tělu jako spodní prádlo

TENA Pants Plus, XXS

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

TENA Pants Plus Bariatric XXL

Určeno pro těžký únik moči při bariatrické péči

TENA Pants Super

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

TENA Pants Night Super

Navrženy pro použití v noci během spánku, pro ochranu při úniku moči v poloze vleže

TENA Pants Maxi

Ochrana při těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

Inkontinenční kalhotky s pásem

Inkontinenční kalhotky TENA Flex jsou vysoce absorpční kalhotky s pásem pro snadnější manipulaci. Pacientům zajišťují potřebnou ochranu a pečovatelům usnadňují výměnu inkontinenční pomůcky. Kalhotky s pásem vyrábíme v různých velikostech a úrovních absorpce. TENA Flex jsou ideálním produktem pro všechny typy výměn, a to jak na lůžku, tak vestoje nebo při používání zdvihacích zařízení. Inovativní design kalhotek využívá systém snadného upevňování pomocí měkkého elastického pásu, který se dokáže přizpůsobit různému tvaru těla. Zajišťuje tak pohodlné nošení a vynikající zabezpečení proti úniku moči. Suchý zip se zapíná na přední straně kalhotek a může se opakovaně otevírat i zavírat – na jeho funkčnost to nemá vliv. Díky tomu lze optimálně nastavit obvod pásu podle aktuální potřeby tak, aby kalhotky dokonale přilnuly k tělu a spolehlivě chránily proti únikům moči. Technologie FeelDry Advanced™ rychle odvádí nežádoucí zápach i vlhkost a udržuje pokožku v suchu. Inkontinenční kalhotky s pásem lze nasazovat zepředu i zezadu a jsou ideální nejen pro uživatele s omezenou pohyblivostí, kteří tráví většinu času vleže či vsedě. Mohou inkontinenční kalhotky s pásem nosit i pohyblivé osoby? Ano, inkontinenční kalhotky s pásem mohou nosit i osoby, které nejsou upoutány na lůžko nebo na invalidní vozík. Záleží pouze na tom, zda pacientovi sedí více než například klasické inkontinenční kalhotky. Proč jsou inkontinenční kalhotky s pásem vhodné pro ležící pacienty? Díky pásu se inkontinenční kalhotky nasazují snadněji než klasické natahovací kalhotky, to znamená, že ležícího pacienta není nutné při výměně kalhotek zvedat – pečovatel to snadno zvládne, i když pacient leží nebo sedí.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Flex Plus

Vysoce absorpční inkontinenční kalhotky s elastickým pásem pro snadné a ergonomické výměny

TENA Flex Super

Vysoce absorpční inkontinenční kalhotky s elastickým pásem pro snadné a ergonomické výměny

TENA Flex Maxi

Vysoce absorpční inkontinenční kalhotky s elastickým pásem pro snadné a ergonomické výměny

Plenkové kalhotky

TENA Slip je řada otevřených absorpčních pomůcek, které se označují také jako kalhotky nebo pleny pro dospělé. Jedná se ooblíbenou inkontinenční pomůcku typu „vše vjednom“ spevnými, nastavitelnými pásky pro ideální přizpůsobení tělu azajišťující optimální pocit sucha aochranu proti úniku. Snadno použitelné lepicí pásky lze používat opakovaně. Inkontinenční kalhotky typu „vše v jednom“ lze snadno arychle vyměnit vsedě ivleže. Kalhotky TENASlip jsou určeny pro muže, ženy iděti se střední až těžkou inkontinencí. Nabízejí vynikající schopnost absorpce amimořádné pohodlí. Jsou proto ideální pro osoby, které velkou část dne sedí nebo leží, azároveň podporují zdraví pokožky.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Slip Plus, M, L

Ochrana při středním až těžkém úniku moči

TENA Slip Plus, XS, S, XL

Ochrana při středním až těžkém úniku moči

TENA Slip Super, M, L

Ochrana při těžkém úniku moči

TENA Slip Bariatric Super

Určena pro těžký únik moči při bariatrické péči

TENA Slip Super, S, XL

Ochrana při těžkém úniku moči

TENA Slip Maxi

Ochrana při těžkém úniku moči

TENA Slip Ultima

Absorpční pomůcka se střihem s volnými boky pro kompletní ochranu při těžkém úniku moči

Vložné pleny

Řada TENA Comfort nabízí velké, anatomicky tvarované unisex vložné pleny pro inkontinenci, určené pro ty, kteří potřebují vysoce absorpční inkontinenční pomůcky achtějí inadále používat vložky nebo vložné pleny. Jsou označovány také jako dvoudílné vložky nebo vložné pleny. Nejlépe se používají vkombinaci sopakovaně použitelnými, pružnými fixačními kalhotkami nebo přiléhavým spodním prádlem – udržují pomůcku bezpečně na svém místě avždy těsně utěla. Díky vynikající absorpci, suchu apohodlí jsou oblíbenou volbou pro střední až silné úniky moči azároveň podporují zdraví pokožky. Vždy se rychle asnadno nasadí ivymění, vpoloze vestoje ivleže. Na výběr je několik různých velikostí vložných plen aúrovní absorpce.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Comfort Plus

Určeno pro ochranu při středním až těžkém únik moči

TENA Comfort Extra

Určeno pro ochranu při středním až těžkém úniku moči

TENA Comfort Super

Určeno pro ochranu při těžkém úniku moči

TENA Comfort Maxi

Určeno pro ochranu při těžkém úniku moči

Fixační kalhotky

Omyvatelné a opakovaně použitelné fixační kalhotky TENA udrží inkontinenční vložky i další pomůcky na místě bez ohledu na jejich velikost i tvar. Minimalizují riziko úniku moči a zároveň zajišťují maximálního pohodlí. Produktová řada nabízí výběr od síťovaných kalhotek, primárně určených na krátkodobé použití, až po kalhotky z bavlněné směsi k pohodlnému každodennímu použití. Fixační kalhotky TENA jsou vyrobeny z pružného materiálu beze švů, který minimalizuje riziko otlaku, a přesto nabízejí spolehlivou fixaci a skvěle padnou. 1️⃣ Lze fixační kalhotky prát? Ano. Abyste mohli fixační kalhotky používat opakovaně, je vhodné je pravidelně prát při teplotě 60 stupňů Celsia. Kalhotky lze i sušit v sušičce, aniž by se poškodily či ztratily tvar. 2️⃣ Pro jaké inkontinenční pomůcky jsou fixační kalhotky vhodné? Fixační kalhotky jsme navrhli pro vložné pleny TENA Comfort, ale jsou více než vhodné i pro další inkontinenční pomůcky.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Fix

Opakovaně použitelné a prodyšné fixační kalhotky pro zajištění velkých tvarovaných inkontinenčních vložek.

Inkontinenční podložky na lůžko

Řadu produktů TENA na ochranu lůžek tvoří jednorázové inkontinenční podložky, přikrývky a prostěradla. Ty fungují jako ochranná vrstva matrací, židlí, pohovek, invalidních vozíků a dalších předmětů a povrchů. Inkontinenční absorpční podložky vyrábíme v několika velikostech a tvarech, aby přesně vyhovovaly předmětům, které potřebujete ochránit. Inkontinenční absorpční podložky disponují měkkým a příjemným povrchem, takže se nemusíte obávat o pohodlí svého pacienta. Absorpční jádro, které inkontinenční podložky na matraci mají, si s tekutinami poradí velmi rychle a díky nepropustnému dnu je zcela spolehlivé. Inkontinenční podložky na matraci jsou určené především pro použití během hygienických procedur, jako je výměna inkontinenčních pomůcek. Inkontinenční podložky do postele velmi rychle uzamykají uniklou tekutinu i zápach, a to rovnoměrně, po celé ploše.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Hygiene Sheet

Jednorázové ochranné podložky na lůžka a židle

TENA Bed Plus

Ochrana na lůžka a židle při inkontinenci pro případ náhodného úniku moči

TENA Bed Plus Wings

Absorpční podložka se záložkami, chrání matraci po celou dobu použití

TENA Bed Normal

Ochrana lůžka při inkontinenci, pro případ lehkého náhodného úniku moči – chrání matrace a židle

TENA Protective Sheet

Jednorázové ochranné podložky na lůžka a židle

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Péče o pokožku a její očištění

Čisticí ubrousky a krémy

Hygienické přípravky TENA jsou určené k šetrnému mytí a péči při obtížích s nechtěným únikem moči. V sekci TENA pomůcek najdete kromě čisticích ubrousků a krémů také koupací čepici, vlhčené mycí rukavice, mycí pěnu a šampón se sprchovým gelem. Čisticí ubrousky TENA jsou šetrnou alternativou ke klasickému mýdlu, které může narušit pH pokožky a způsobit tak opruzeniny a další kožní problémy. Lze je použít k lokální hygieně při výměně inkontinenční pomůcky, stejně tak k očištění celého těla. Mycí krém a pěna TENA se starají o citlivou a křehkou pokožku. Na rozdíl od obyčejných mýdel mycí krém není třeba oplachovat a pečuje tak o pokožku i dlouho po tom, co byla provedena hygiena. Šampon a sprchový gel v jednom TENA je šetrný univerzální přípravek, který obsahuje i kondicionér. Díky tomu lze pravidelnou hygienu provádět bez zbytečných komplikací. Vyberte si i vy vhodný přípravek, který vám usnadní péči o pacienta s inkontinencí.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Mycí čepice na vlasy TENA Shampoo Cap

Šetrný šampon a kondicionér v jednorázové čepici

Mycí krém TENA Wash Cream

Čistí, chrání a hydratuje křehkou starší pokožku

Jemné mycí utěrky TENA Soft Wipes

Mimořádně měkká a silná suchá utěrka

Mycí utěrky TENA Cellduk

Suchá utěrka s vysokou odolností i při namočení

Mycí pěna TENA Wash Mousse 3 in 1

Mycí pěna 3v1, která jemně čistí, chrání a hydratuje starší pokožku

Vlhčené ubrousky TENA Wet Wipes Original

Velké vlhčené ubrousky pro každodenní osobní hygienu

Vlhčené mycí rukavice TENA Wet Wash Gloves

Vlhčená mycí rukavice k okamžitému použití

Vlhčené ubrousky TENA Wet Wipes

Velké vlhčené ubrousky pro čištění, regeneraci a ochranu křehké pokožky

Mycí rukavice TENA Wash Glove

Praktická suchá mycí rukavice pro každodenní čištění těla

Šampon a sprchový gel TENA Shampoo & Shower

Šetrný šampon a sprchový gel v jednom pro každodenní použití

Hydratační produkty

Hydratační produkty TENA jsou navrženy speciálně pro stárnoucí křehkou pokožku, která s přibývajícím věkem přichází o pevnost a elasticitu. Starší pokožka ztrácí schopnost zadržovat v sobě vlhkost a zvyšuje se tak její náchylnost k vysychání, proto je vhodné zapojit do každodenní péče hydratační produkty. Tělové mléko TENA je určeno pro normální až suchou pokožku. Snadno se nanáší a rychle vstřebává. Mléko je vhodné pro použití po celém těle. Tělový krém TENA je bohatý a hutný krém, který ocení extrémně suchá pokožka. Použít ho lze po celém těle i lokálně na suchá místa. Tělový olej TENA šetrně pečuje o tu nejcitlivější pokožku. Je vhodný pro každodenní použití jak na namazání celého těla, tak i jako zjemnění vody při koupeli. Hydratační produkty TENA jsou dermatologicky testovány a starají se o hydrataci a normální pH pokožky.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Tělové mléko TENA Body Lotion

Výživné tělové mléko pro normální až suchou pokožku

Tělový krém TENA Body Cream

Bohatý a hutný krém pro extrémně suchou pokožku

Tělový olej TENA Body Oil

Vyhlazuje a zjemňuje i tu nejsušší a nejcitlivější pokožku

Ochranné krémy

Ochranné krémy TENA napomáhají udržovat pokožku v kondici nejen u osob s nechtěným únikem moči. Přílišná vlhkost může kůži škodit a kromě opruzenin přivodit i další kožní komplikace. Proto by měla být namáhaná pokožka chráněna nejen za pomoci vhodných inkontinenčních pomůcek, mycích prostředků, ale i ochranných krémů zajišťujících její zdraví. Zinková mast TENA zklidňuje podrážděnou pokožku a navrací jí přirozenou ochrannou bariéru. Zinková mast je vhodná ke každodennímu použití na postižená místa. Ochranná vazelína TENA je vodoodpudivý krém vytvářející transparentní ochranný film. Zároveň pokožku hydratuje a zklidňuje. Ochranné krémy TENA jsou dermatologicky testovány, neobsahují parfemaci ani konzervanty. Zabraňují vlhkosti, aby poškozovala pokožku, a zároveň jsou vhodnou každodenní péčí, která napomáhá léčbě opruzenin, vyrážek a dalších podráždění nejen stárnoucí a křehké pokožky.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

Zinková mast TENA Zinc Cream

Zvýšená ochrana a péče s 10% obsahem oxidu zinečnatého

Ochranná vazelína TENA Barrier Cream

Zklidňující krém ideální pro podrážděnou a citlivou pokožku

Digitální řešení péče

Indikátor na výměnu pomůcky

Toto průlomové digitální řešení vám pomůže pochopit, kdy je třeba vyměnit inkontinenční pomůcku, pokud vám to váš blízký není schopen nebo nechce říci sám. Change Indicator je opakovaně použitelný senzor, který se připevňuje na vnější stranu absorpční pomůcky TENA. V případě detekce moči dostanete upozornění prostřednictvím aplikace TENA SmartCare Family Care nainstalované ve vašem chytrém telefonu. Toto řešení eliminuje potřebu rušivých kontrol, což vašim blízkým zajišťuje větší celkovou pohodu a vám tolik vítaný klid.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA SmartCare Change Indicator™ | Pásek se senzorem

Pásek se senzorem využívá pokročilou technologii ke sledování úrovně nasycení jádra inkontinenční pomůcky močí.

TENA SmartCare Change Indicator™ | Senzor

Vysílač se nachází na pásku se senzorem, který shromažďuje data a předává je do systému

TENA SmartCare Change Indicator™ | Hlavní jednotka

Hlavní jednotka přijímá data shromážděná indikátorem Change Indicator a předává je dále