OBJEDNEJTE SI BALÍČEK VZORKŮ TENA MEN

S výrobky z řady TENA Men budete mít únik moči pod kontrolou a můžete se znovu zaměřit na všechny příjemné věci, které vám život přináší. Objednejte si svůj balíček vzorků ještě dnes. Vyberte si vzorek výrobku, který vás zaujme, a získejte opět kontrolu nad situací.

Krok 1/2: Vybrat výrobek

Pusťte se do toho s jedním z těchto vzorků

TENA Men Level 2

Absorpční pomůcka TENA Men Level 2 je speciálně vyvinutá pro muže pro diskrétní ochranu při středním úniku moči.  Absorpce pomůcky: 450 ml (4 kapky).

TENA Men Pants Normal Grey

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Pants Normal Grey v šedé barvě vypadá úplně jako běžné spodní prádlo a představuje diskrétní a pohodlné řešení pro aktivní muže s mírným únikem moči. Absorpce pomůcky: 850 ml (5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Men Pants Blue

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Pants Blue je modré barvy a vypadá úplně jako běžné spodní prádlo. Představuje diskrétní řešení při středním až těžkém úniku moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Men Pants Maxi

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Pants Maxi představuje diskrétní řešení při středním až těžkém úniku moči. Absorpce pomůcky: 1430 ml (6 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Pants Normal

Natahovací kalhotky TENA Pants Normal jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Pants Plus

Natahovací kalhotky TENA Pants Plus jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 1 440 ml (6 kapek)

Toto pole nesmí zůstat prázdné

Balíček na den a noc TENA Pants

Balíček inkontinenčních kalhotek na den a noc TENA Pants. Nové natahovací kalhotky TENA Pants Night Super jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči, které hledají ochranu při úniku moči během spánku. Absorpce pomůcky: 2010 ml (7,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

Důležité informace

Poznámka: Vzhledem k oblíbenosti vzorků je možné během 12 po sobě následujících měsíců doručit z každého nabízeného vzorku a velikosti pouze jeden kus na jednu adresu. Duplicitní objednávky budou vyloučeny.

 

Balíčky se vzorky se doručují pouze na adresy v České Republice. Pokud žijete mimo Českou Republiku navštivte prosím stránky www.tena.com a objednejte si svůj balíček vzorků

Diskrétní doručení

Váš balíček vzorků bude doručen v diskrétním balení, z něhož nebude možné odhalit jeho obsah.

S vašimi osobními údaji budeme nakládat jako se zcela důvěrnými.