OBJEDNEJTE SI BALÍČEK VZORKŮ TENA MEN

S výrobky z řady TENA Men budete mít únik moči pod kontrolou a můžete se znovu zaměřit na všechny příjemné věci, které vám život přináší. Objednejte si svůj balíček vzorků ještě dnes. Vyberte si vzorek výrobku, který vás zaujme, a získejte opět kontrolu nad situací.

Krok 1/2: Vybrat výrobek

Pusťte se do toho s jedním z těchto vzorků

TENA Men Level 2

Absorpční pomůcka TENA Men Level 2 je speciálně vyvinutá pro muže pro diskrétní ochranu při středním úniku moči.  Absorpce pomůcky: 450 ml (4 kapky).

TENA Men Pants Maxi

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Pants Maxi představuje diskrétní řešení při středním až těžkém úniku moči. Absorpce pomůcky: 1430 ml (6 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Men Pants Blue

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Pants Blue je modré barvy a vypadá úplně jako běžné spodní prádlo. Představuje diskrétní řešení při středním až těžkém úniku moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Pants Normal

Natahovací kalhotky TENA Pants Normal jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Pants Super

Natahovací kalhotky TENA Pants Super jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby s těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 2010 ml (7 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

Balíček na den a noc TENA Pants

Balíček inkontinenčních kalhotek na den a noc TENA Pants. Nové natahovací kalhotky TENA Pants Night Super jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči, které hledají ochranu při úniku moči během spánku. Absorpce pomůcky: 2010 ml (7,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

Důležité informace

Poznámka: Vzhledem k oblíbenosti vzorků můžeme nabídnout pouze jedno balení vzorků z jednoho druhu na osobu každých 12 měsíců.

Balíčky se vzorky se doručují pouze na adresy v České Republice. Pokud žijete mimo Českou Republiku navštivte prosím stránky www.tena.com a objednejte si svůj balíček vzorků

Diskrétní doručení

Váš balíček vzorků bude doručen v diskrétním balení, z něhož nebude možné odhalit jeho obsah.

S vašimi osobními údaji budeme nakládat jako se zcela důvěrnými.