Inkontinenční spodní prádlo pro muže

Inkontinenční spodní prádlo TENA pro muže nabízí spolehlivou a diskrétní ochranu. Hlavní absorpční zóna se nachází v přední části a zabraňuje nejen protečení, ale i úniku zápachu.

Inkontinenční spodní prádlo TENA Men jsme navrhli tak, aby vypadalo jako běžné boxerky. Vyrábíme ho v různých barvách, velikostech i úrovních absorpce – díky tomu snadno najdete to pravé a skvěle padnoucí. Naše spodní prádlo je pohodlné a navíc diskrétní, takže je vhodné na každodenní nošení. Pokud vás trápí nechtěné úniky moči, na výrobky TENA se můžete spolehnout.

Proč zvolit inkontinenční spodní prádlo TENA Men?

Inkontinenční prádlo TENA Men spolehlivě přilne k tělu a zamezuje tak nechtěnému protečení či úniku zápachu. Příjemný materiál navíc odvádí nežádoucí vlhkost, a tím zabraňuje vzniku dermatitidy a dalších kožních chorob.

Mohu se spolehnout na diskrétnost inkontinenčního spodního prádla TENA Men?

Samozřejmě. Inkontinenční spodní prádlo TENA Men je navrženo tak, aby přímo kopírovalo anatomii mužského těla. Díky moderní technologii je prádlo schopno odvádět velké množství tekutiny, a to i přesto, že je jeho materiál velice tenký – z tohoto důvodu je inkontinenční spodní prádlo nejen diskrétní, ale i velmi pohodlné.

Incontinence pants for men

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Pants Normal Grey

Vzorek zdarma

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro středně velký únik moči

TENA Men Pants Plus Blue

Vzorek zdarma

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro těžký únik moči

TENA Men Pants Maxi

Vzorek zdarma

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro velmi těžký únik moči