Kráčející nohy na pláži na slunci

Nemůžeme být dokonalí. Ale můžeme být lepší.

Jsme odhodlaní se starat, protože i malé kroky mohou mít velký význam. Každý den se snažíme o změnu, protože víme, že tyto kroky se postupně načítají. Stále máme před sebou dlouhou cestu, ale to nás jen motivuje k ještě usilovnější práci. Jsme hrdí na pokrok, kterého jsme dosáhli v celém životním cyklu našich pomůcek při inkontinenci, ale ještě nejsme u konce. Ani v nejmenším.

Na každém kroku záleží

V TENA trávíme každý den hledáním nových a lepších způsobů péče – o lidi i o planetu. Naším posláním v rámci programu TENA Protects je dělat lepší rozhodnutí, uvědomovat si, co po sobě zanecháváme, a uvědomovat si, že každý náš dnešní čin může přispět ke zdravější planetě zítřka.

Balení výrobků TENA

Uhlíková stopa: co to je a jaký je pokrok značky TENA v této oblasti

Prozkoumejte, jakého pokroku dosáhla TENA od roku 2008 při snižování uhlíkové stopy našich výrobků. Podívejte se na některé naše klíčové pokroky v oblasti výrobků a podívejte se blíže na to, jak funguje uhlíková stopa a proč je důležitá.

Ilustrace pěti fází životního cyklu výrobku TENA: suroviny, výroba, přeprava, použití a správa produktu po použití

Zlepšení od začátku do konce

Hodnocení životního cyklu (LCA) je celosvětově uznávaná metoda měření dopadu našich výrobků v každé fázi jejich životního cyklu. Zjistěte, co všechno se započítává do výroby ochranných pomůcek, a jak jsme díky LCA schopni zlepšit jeho uhlíkovou stopu v každé fázi.