TENA pomůcky pro muže

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající vašemu výběru.

Inkontinenční vložky pro muže

Absorpční pomůcky TENA pro muže poskytují spolehlivou ochranu při velmi lehkých až velkých únicích moči. Absorpční pomůcky TENA Men mají diskrétní tvar amimořádně vysokou schopnost absorpce vpřední části, kde to muži nejvíce potřebují. Absorpční pomůcky pro muže se vyrábějí vrůzných tvarech, velikostech asrůznými úrovněmi absorpce, takže vždy najdete ten nejlepší produkt pro své potřeby. Snadno se používají vběžném spodním prádle. Bez ohledu na to, jaké inkontinenční pomůcky si vyberete, se můžete každý den těšit zdiskrétní, pohodlné aúčinné ochrany při úniku moči umužů. Stěmito ochrannými pomůckami určenými speciálně pro muže můžete zůstat tak aktivní, jak chcete.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Level 0

Extra lehké černé inkontinenční vložky pro muže

TENA Men Level 1

Inkontinenční vložky pro muže s lehkým únikem moči

TENA Men Level 2

Inkontinenční vložky pro muže se střední absorpcí

TENA Men Level 3

Inkontinenční vložka pro muže TENA s nejvyšší absorpcí

Inkontinenční spodní prádlo pro muže

Inkontinenční spodní prádlo TENA pro muže nabízí pánský styl a bezpečný tvar pro spolehlivou ochranu, která je diskrétní a pohodlná. Spolehlivá absorpční zóna se nachází v přední části, kde ji muži nejvíce potřebují k účinnému uzamčení úniků a zápachu. Naše inkontinenční spodní prádlo pro muže je navrženo tak, aby vypadalo jako běžné boxerky. Je k dispozici v různých úrovních absorpce, v různých barvách, stylech a velikostech, takže pro své potřeby jistě najdete ten nejlepší výrobek. Bez ohledu na to, jaké spodní prádlo si vyberete, můžete se každý den těšit z diskrétní, pohodlné a spolehlivé ochrany před únikem moči u mužů. Mějte věci pod kontrolou a zůstaňte tak aktivní, jak chcete, s TENA spodním prádlem pro únik moči, vyrobeným speciálně pro muže.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Men Pants Normal Grey

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro středně velký únik moči

TENA Men Pants Plus Blue

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro těžký únik moči

TENA Men Pants Maxi

Pánské inkontinenční spodní prádlo pro velmi těžký únik moči

Inkontinenční kalhotky

TENA jednorázové kalhotky při inkontinenci jsou jemné a pohodlné absorpční kalhotky pro únik moči, navržené pro muže a ženy. Jsou vhodné na den i noc. Jsou navržené tak, aby se daly nosit jako běžné pružné spodní prádlo pro aktivní životní styl. Natahovací kalhotky při inkontinenci pro dospělé se dodávají v celé řadě velikostí, aby vyhovovaly jakémukoli tvaru těla a úrovni úniku moči – takže vždy najdete ten nejlepší produkt pro své konkrétní potřeby. Na rozdíl od běžných plen pro dospělé využívají TENA jednorázové kalhotky při inkontinenci moderní technologie pro snížení vlhkosti, aby uživateli zajistily při úniku moči pocit sucha, bezpečí a kontrolu zápachu. Inkontinenční kalhotky TENA jsou vyrobeny z jemných a prodyšných materiálů a mají pohodlný tvar těsně přiléhající k tělu. Díky těmto vlastnostem zajišťují pocit bezpečí při úniku moči, zdraví pokožky a svobodu pohybu.

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal

Vzorek zdarma

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, která se přizpůsobí tělu jako spodní prádlo

TENA Pants Plus

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

TENA Pants Super

Vzorek zdarma

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

TENA Pants Night Super

Vzorek zdarma

Navrženy pro použití v noci během spánku, pro ochranu při úniku moči v poloze vleže

TENA Pants Maxi

Ochrana při těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo