Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

Objednejte si svůj bezplatný vzorek výrobku

Užívejte si to, co vás v životě baví! Objednejte si ještě dnes bezplatný balíček vzorků. Objednejte si svůj vybraný vzorek ve formuláři níže. Vzorek vám bude doručen v diskrétním balení až domů.

Krok 1/3 : Vybrat výrobek

Pusťte se do toho s jedním z těchto vzorků

TENA Lady slipové vložky pro lehkou inkontinenci

TENA Lady slipové vložky pro lehkou inkontinenci

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující produkty TENA Lady Slim Ultra Mini Magic a TENA Lady Slim Ultra Mini pro maximální diskrétnost a ochranu. Oba produkty jsou tenké a připomínají dámské hygienické intimky, avšak jsou navrženy pro zachytávání lehkého úniku moči.

TENA Lady Slim Mini Magic

TENA Lady Slim Mini Magic

Nejdiskrétnější slipová vložka v produktové řadě TENA Lady Slim

TENA Lady vložky pro lehkou až střední inkontinenci

TENA Lady vložky pro lehkou až střední inkontinenci

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktů TENA Lady Slim Mini a TENA Lady Slim Normal je učený speciálně pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při lehkém až středním úniku moči.

TENA Lady vložky pro střední inkontinenci

TENA Lady vložky pro střední inkontinenci

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktu TENA Lady Extra a TENA Lady Maxi je určen speciálně pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při střední úniku moči. Produkty zaručují ochranu proti přetečení, vlhkosti i zápachu.

Tena Lady Pants

Tena Lady Pants

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktu TENA Lady Pants Discreet Plus a TENA Pants Super, které jsou prodišné a šetrné k pokožce. Natahovací kalhotky jsou určená pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při středním až těžkém úniku moči.

TENA Lady Pants Plus Noir

TENA Lady Pants Plus Noir

Vypadají jako spodní prádlo. Chrání jako TENA. Spodní prádlo s vysokým pasem, určené pro střední až těžký únik moči.

TENA Pants Super

TENA Pants Super

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

Důležité informace

Poznámka: Vzhledem k oblíbenosti vzorků můžeme nabídnout pouze jedno balení vzorků z jednoho druhu na osobu každých 12 měsíců.
 
Balíčky se vzorky se doručují pouze na adresy v České republice. Pokud žijete mimo Českou republiku, navštivte prosím stránky www.tena.com a objednejte si svůj balíček vzorků. 

Diskrétní doručení

Váš balíček vzorků bude doručen v diskrétním balení, z něhož nebude možné odhalit jeho obsah. S vašimi osobními údaji budeme nakládat jako se zcela důvěrnými.