Objednejte si vzorek TENA zdarma

Užívejte si to, co vás v životě baví! Objednejte si ještě dnes bezplatný balíček vzorků. Objednejte si svůj vybraný vzorek ve formuláři níže. Vzorek vám bude doručen v diskrétním balení až domů.

Krok 1/2: Vybrat výrobek

Pusťte se do toho s jedním z těchto vzorků.

TENA Lady Slim Mini

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Mini je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při lehkém až středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 200 ml (2 kapky).

TENA Lady Slim Normal

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Normal je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 350 ml (3 kapky).

TENA Lady Slim Extra

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Extra s unikátní technologií InstaDryTM pro okamžitou absorpci je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 522 ml (4 kapky).

Balíček na den a noc TENA Lady Normal

Balíček inkontinenčních vložek TENA Lady Normal na den a noc. Nová inkontinenční vložka TENA Lady Normal Night je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při lehkém až středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 530 ml (3,5 kapky).

Balíček na den a noc TENA Lady Maxi

Balíček inkontinenčních vložek TENA Lady Maxi na den a noc. Nová inkontinenční vložka TENA Lady Maxi Night je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 1020 ml (6 kapek).

TENA Lady Pants Creme

Absorpční kalhotky tělové barvy, které vypadají jako spodní prádlo. TENA Lady Pants Creme jsou ideálním řešením pro aktivní ženy se středním únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Lady Pants Noir

První černé absorpční kalhotky, které vypadají jako spodní prádlo. TENA Lady Pants Noir jsou ideálním řešením pro aktivní ženy se středním únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Pants Normal

Natahovací kalhotky TENA Pants Normal jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Pants Super

Natahovací kalhotky TENA Pants Super jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby s těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 2010 ml (7 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

Balíček na den a noc TENA Pants

Balíček inkontinenčních kalhotek na den a noc TENA Pants. Nové natahovací kalhotky TENA Pants Night Super jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči, které hledají ochranu při úniku moči během spánku. Absorpce pomůcky: 2010 ml (7,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

Důležité informace

Poznámka: Vzhledem k oblíbenosti vzorků můžeme nabídnout pouze jedno balení vzorků z jednoho druhu na osobu každých 12 měsíců.
 
Balíčky se vzorky se doručují pouze na adresy v České republice. Pokud žijete mimo Českou republiku, navštivte prosím stránky www.tena.com a objednejte si svůj balíček vzorků. 

Diskrétní doručení

Váš balíček vzorků bude doručen v diskrétním balení, z něhož nebude možné odhalit jeho obsah. S vašimi osobními údaji budeme nakládat jako se zcela důvěrnými.