Příležitosti

Řekněte ano těm hezkým stránkám života

Cestovat, chodit na pláž nebo si po hektickém dni zalézt do postele a užít si zasloužený spánek. Člověk má právo užívat si života naplno a by vám nikdy neměla bránit v tom, co chcete dělat. Výrobky TENA Lady jsou vyvíjeny na základě rozsáhlých postřehů zákazníků. K dispozici je kompletní řada výrobků v různých tvarech, velikostech a s různými úrovněmi absorpce, aby uspokojily individuální potřeby. 
 
Řada nabízí ochranné pomůcky při inkontinenci pro každou situaci – od těch nejlehčích až po ty, které se možná zvládají obtížněji. Chceme, abyste vyrazila na víkendový výlet, na večírek na pláži nebo na prázdninovou cestu za poznáním. Nedovolte, aby vám ochablost močového měchýře stála v cestě.
 
Při cestování nebo i tehdy, pokud si jen chcete vychutnat dobrý spánek, využijte následujících tipů, jak zvládat inkontinenci a ochablý močový měchýř:
 
  • Hlídejte si množství tekutin, které vypijete, než půjdete spát nebo nastoupíte do letadla. Pamatujte však, že příliš malé množství vypitých tekutin může váš močový měchýř dráždit a vyvolávat pocit naléhavé potřeby. 
  • Naplánujte si „zastávky“, než se vydáte na výlet autem. V mapách Google si můžete vytipovat restaurace, parky nebo nákupní centra, kde můžete využít toalety a zůstat během cesty v klidu.  
  • Zařaďte Kegelovy cviky do své ranní rutiny. Pár minut, které každý den věnujete , může snížit riziko úniků.