Urgentní inkontinence u žen

Zjišťujete, že na každém novém místě hned hledáte nejbližší toalety? Máte téměř neustále pocit, že potřebujete jít na toaletu – i když jste se odtud právě vrátila? Vstáváte několikrát v noci, abyste si došla na toaletu?
 
Často se objevující – a vždy nenadálá – potřeba , která může vést k samovolnému úniku moči, se nazývá urgentní . Často se také mluví o tom, že máte s náhodnými úniky. Někdy není přesná příčina tohoto typu ochablosti močového měchýře známa, ovšem předpokládá se, že receptory ve svalech močového měchýře zasílají mozku nepřesné signály, že močový měchýř je plnější, než ve skutečnosti je. 
 
Existuje řada věcí, které mohou urgentní inkontinenci ovlivňovat. Patří k nim například příliš velká nebo příliš malá konzumace tekutin, infekce močových cest, a působení některých léků. 
 
Abyste svou urgentní inkontinenci zvládla, můžete zkusit:
 
  • pít méně nebo více, než jste zvyklá,
  • vyhnout se kávě, černému čaji a energetickým nápojům, neboť všechny tyto nápoje mohou močový měchýř dráždit. 
 
Většina žen řeší příznaky ochrannými vložkami nebo spodním prádlem. V TENA jsme věnovali spoustu let výzkumu a vývoji, abychom vytvořili výrobky, které vám zajistí bezpečí a spolehlivost. Naše unikátní technologie rychle odvádí moč od povrchu do jádra, kde ji účinně uzamyká. Navštivte naše produktové stránky a najděte výrobek, který vám bude nejvíce vyhovovat, nebo si objednejte bezplatný vzorek.