Navrženy pro klidný spánek: inkontinenční vložky, na které se můžete spolehnout

Ničím nerušený spánek je pro vaše zdraví nesmírně důležitý – každá chvilka má stejný význam jako zdravá strava a cvičení. Vložky TENA Lady Normal Night jsou navrženy speciálně pro ochranu při úniku moči během noci, abyste mohla klidně spát, nenechala se ničím rušit a probudila se svěží.

Existuje důvod, proč je pravidelný nepřetržitý spánek pro většinu z nás svatý: během spánku se regeneruje svalová tkáň, syntetizují se hormony a ukládají se vzpomínky. Spánek také zvyšuje naši schopnost soustředit se, posiluje náš imunitní systém a snižuje riziko srdečních chorob.  
 
My v TENA víme, že ženy vyhledávají při úniku moči naše pomůcky, protože se na ně mohou spolehnout a poskytnou jim dokonalé pohodlí. Víme také, že jejich potřeby pro ochranu při úniku moči během spánku se liší. Je to proto, že pokud spíme na boku nebo na zádech, většina moči, která vytéká, se dostává spíše do zadní části vložky. Bez vhodné pomůcky to může vést k nadměrné vlhkosti a dalším nežádoucím problémům s pokožkou. Nejčastěji však trpí náš spánek. 
 
Jak vás vložky TENA Lady Normal Night udrží v suchu a pomohou vám lépe spát? Za prvé, v zadní části* jsou o 25 % delší* a o 15 % širší*, aby vás lépe chránily při úniku moči vleže. Po stranách mají elastické bariérky, které zvyšují spolehlivost a dodávají uklidňující pocit, že „zůstanou na svém místě“. A navíc mají celkově o 45 %* lepší schopnost absorpce, takže můžete klidně spát a probudit se svěží. 
 
K určité formě úniku moči dochází u jedné ze tří žen, zatímco jedna ze čtyř musí vstávat několikrát za noc kvůli nutkání k . Ukazuje se také, že 78 % žen s ochablým močovým měchýřem vůbec nepoužívá výrobky určené pro tento účel. My v TENA jsme přesvědčeni, že je škoda, že se tolik lidí potýká s poruchami spánku, kterým by se dalo předcházet. 
 
Ukázalo se, že vložky TENA Lady Normal Night dosahují skvělých výsledků při úniku moči během spánku. Vložky TENA Lady Normal Night jsou samozřejmě stejně jako ostatní výrobky z řady TENA Lady bez parfemace, jsou dermatologicky testovány, nabízejí trojí ochranu proti protečení, vlhkosti a zápachu s pokročilými svěžími mikroperličkami, které uzamykají tekutinu uvnitř a eliminují zápach. 
 
Zažíváte poruchy spánku kvůli problémům s močovým měchýřem? Zjistěte více o vložkách TENA Lady Normal Night, kde si je můžete koupit a jak si objednat bezplatný vzorek. 
 
* V porovnání s vložkami TENA Lady Slim Normal a TENA Lady Normal.  

TENA Lady Normal Night

Navrženy pro použití během spánku. Udrží vás v suchu. Chrání jako TENA.

Balení inkontinenčních vložek TENA Lady Normal Night na modrém pozadí