Objednejte si svůj bezplatný vzorek

Pomozte svému blízkému získat bezplatné vzorky výrobků TENA. Diskrétní balíček vám zašleme přímo domů. Vyberte si některý z následujících balíčků:

Krok 1/2: Vybrat výrobek

Pusťte se do toho s jedním z těchto vzorků

TENA Slip Plus

Plenkové kalhotky TENA Slip Plus představují všestrannou inkontinenční pomůcku pro pacienty s omezenou mobilitou se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 2 360 ml (6 kapek)

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Slip Super

Plenkové kalhotky TENA Slip Super jsou vhodným řešením pro ochranu při těžké inkontinenci pro imobilní osoby. Absorpce pomůcky: 2570 - 2800 ml (7 kapek), v závislosti na velikosti pomůcky.

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Pants Normal

Natahovací kalhotky TENA Pants Normal jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Pants Plus

Natahovací kalhotky TENA Pants Plus jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 1 440 ml (6 kapek)

Toto pole nesmí zůstat prázdné

Balíček na den a noc TENA Pants

Balíček inkontinenčních kalhotek na den a noc TENA Pants. Nové natahovací kalhotky TENA Pants Night Super jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči, které hledají ochranu při úniku moči během spánku. Absorpce pomůcky: 2010 ml (7,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Silhouette Normal Noir

Černé absorpční kalhotky s nízkým pasem a elegantní krajkou, speciálně navržené pro aktivní ženy s únikem moči, které hledají diskrétní a účinnou ochranu při inkontinenci. Absorpce pomůcky: 810 ml (5 kapek)

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Silhouette Normal Blanc

Bílé absorpční kalhotky s nízkým pasem a elegantní krajkou, speciálně navržené pro aktivní ženy s únikem moči, které hledají diskrétní a účinnou ochranu při inkontinenci. Absorpce pomůcky: 830 ml (5 kapek)

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Lady Pants Plus Noir

První černé absorpční kalhotky, které vypadají jako spodní prádlo. TENA Lady Pants Plus Noir jsou ideálním řešením pro aktivní ženy se středním únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Lady Pants Plus Crème

Absorpční kalhotky tělové barvy, které vypadají jako spodní prádlo. TENA Lady Pants Plus Crème jsou ideálním řešením pro aktivní ženy se středním únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Men Pants Normal Grey

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Pants Normal Grey v šedé barvě vypadá úplně jako běžné spodní prádlo a představuje diskrétní a pohodlné řešení pro aktivní muže s mírným únikem moči. Absorpce pomůcky: 850 ml (5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Men Pants Blue

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Pants Blue je modré barvy a vypadá úplně jako běžné spodní prádlo. Představuje diskrétní řešení při středním až těžkém úniku moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Men Pants Maxi

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Pants Maxi představuje diskrétní řešení při středním až těžkém úniku moči. Absorpce pomůcky: 1430 ml (6 kapek).

Toto pole nesmí zůstat prázdné

TENA Lady Slim Mini

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Mini je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při lehkém až středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 200 ml (2 kapky).

TENA Lady Slim Normal

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Normal je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 350 ml (4 kapky).

TENA Lady Slim Extra

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Extra s unikátní technologií InstaDryTM pro okamžitou absorpci je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 522 ml (5 kapek)

Balíček na den a noc TENA Lady Normal

Balíček inkontinenčních vložek TENA Lady Normal na den a noc. Nová inkontinenční vložka TENA Lady Normal Night je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při lehkém až středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 530 ml (5 kapek).

Balíček na den a noc TENA Lady Maxi

Balíček inkontinenčních vložek TENA Lady Maxi na den a noc. Nová inkontinenční vložka TENA Lady Maxi Night je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 1020 ml (8 kapek).

TENA Men Level 2

Absorpční pomůcka TENA Men Level 2 je speciálně vyvinutá pro muže pro diskrétní ochranu při středním úniku moči.  Absorpce pomůcky: 450 ml (4 kapky).

Důležité informace

Poznámka: Vzhledem k oblíbenosti vzorků je možné během 12 po sobě následujících měsíců doručit z každého nabízeného vzorku a velikosti pouze jeden kus na jednu adresu. Duplicitní objednávky budou vyloučeny.

 

Balíčky se vzorky se doručují pouze na adresy v České republice. Pokud žijete mimo Českou republiku, navštivte prosím stránky www.tena.com a objednejte si svůj balíček vzorků. 

Diskrétní doručení

Váš balíček vzorků bude doručen v diskrétním balení, z něhož nebude možné odhalit jeho obsah. S vašimi osobními údaji budeme nakládat jako se zcela důvěrnými.