Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

Objednejte si svůj bezplatný vzorek výrobku

Pomozte svému blízkému získat bezplatné vzorky výrobků TENA. Diskrétní balíček vám zašleme přímo domů. Vyberte si některý z následujících balíčků:

Krok 1/2 : Vybrat výrobek

Pusťte se do toho s jedním z těchto vzorků

TENA pro těžký únik moči

TENA pro těžký únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktů TENA Slip Super a TENA Slip Plus je určen pro pacienty s těžkým únikem moči. Plenkové kalhotky poskytují dokonalou ochranu při úniku moči a stolice.

Tena Lady Pants pro střední až težký únik moči

Tena Lady Pants pro střední až težký únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktu TENA Lady Pants Discreet Plus a TENA Pants Super, které jsou prodyšné a šetrné k pokožce. Natahovací kalhotky jsou určené pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při středním až těžkém úniku moči.

TENA MEN pro střední až těžký únik moči

TENA MEN pro střední až těžký únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek určených speciálně pro muže obsahuje vzorky produktů TENA Protective Underwear Level 4 a TENA Pants Super. Produkty jsou maximálně diskrétní a vhodné při středním až těžkém úniku moči.

TENA Pants pro střední až těžký únik moči

TENA Pants pro střední až těžký únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktů TENA Pants Normal a TENA Pants Plus je určený pro střední až těžký únik moči. Navlékací absorpční kalhotky mají pohodlný střih a design vhodný pro ženy i muže. Poskytují spolehlivý pocit sucha a jistoty. Snadno se nasazují jako běžné spodní prádlo.

TENA Lady vložky pro střední únik moči

TENA Lady vložky pro střední únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktu TENA Lady Extra a TENA Lady Maxi je určen speciálně pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při střední úniku moči. Produkty zaručují ochranu proti přetečení, vlhkosti i zápachu.

TENA Lady vložky pro lehký až střední únik moči

TENA Lady vložky pro lehký až střední únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktů TENA Lady Slim Mini a TENA Lady Slim Normal je učený speciálně pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při lehkém až středním úniku moči.

TENA Lady slipové vložky pro lehký únik moči

TENA Lady slipové vložky pro lehký únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující produkty TENA Lady Mini Magic a TENA Lady Ultra Mini pro maximální diskrétnost a ochranu. Oba produkty jsou tenké a připomínají dámské hygienické intimky, avšak jsou navrženy pro zachytávání lehkého úniku moči.

TENA Men pro lehký až střední únik moči

TENA Men pro lehký až střední únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek určený speciálně pro muže obsahuje vzorky produktů TENA Men Level 2 a Level 3. Produkty jsou maximálně diskrétní a vhodné při lehkém až středním úniku moči.

TENA Men pro lehký únik moči

TENA Men pro lehký únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek určený speciálně pro muže obsahuje vzorky produktů Protective Shield a Level 1. Produkty jsou maximálně diskrétní a vhodné při lehkém až středním úniku moči.

Důležité informace

Poznámka: Vzhledem k oblíbenosti vzorků můžeme nabídnout pouze jedno balení vzorků z jednoho druhu na osobu každých 12 měsíců.
 
Balíčky se vzorky se doručují pouze na adresy v České republice. Pokud žijete mimo Českou republiku, navštivte prosím stránky www.tena.com a objednejte si svůj balíček vzorků. 

Diskrétní doručení

Váš balíček vzorků bude doručen v diskrétním balení, z něhož nebude možné odhalit jeho obsah. S vašimi osobními údaji budeme nakládat jako se zcela důvěrnými.