Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

Objednejte si svůj bezplatný vzorek

Pomozte svému blízkému získat bezplatné vzorky výrobků TENA. Diskrétní balíček vám zašleme přímo domů. Vyberte si některý z následujících balíčků:

Krok 1/2 : Vybrat výrobek

Pusťte se do toho s jedním z těchto vzorků

TENA Slip Super

TENA Slip Super

Plenkové kalhotky TENA Slip Super jsou vhodným řešením pro ochranu při těžké inkontinenci pro imobilní osoby. Absorpce pomůcky: 2570 - 2800 ml (7 kapek), v závislosti na velikosti pomůcky.

TENA Pants Night Super

TENA Pants Night Super

Natahovací kalhotky TENA Pants Night Super jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči, které hledají ochranu při úniku moči během spánku. Absorpce pomůcky: 2010 ml (7,5 kapek).

TENA Pants Super

TENA Pants Super

Natahovací kalhotky TENA Pants Super jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby s těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 2010 ml (7 kapek).

TENA Pants Normal

TENA Pants Normal

Natahovací kalhotky TENA Pants Normal jsou pohodlným a praktickým řešením pro mobilní osoby se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5 kapek).

TENA Lady Pants Noir

TENA Lady Pants Noir

První černé absorpční kalhotky, které vypadají jako spodní prádlo. TENA Lady Pants Noir jsou ideálním řešením pro aktivní ženy se středním únikem moči. Absorpce pomůcky: 1010 ml (5,5 kapek).

TENA Silhouette Normal

TENA Silhouette Normal

Inkontinenční spodní prádlo s nízkým pasem TENA Silhouette Normal je diskrétním řešením pro ženy se středním až těžkým únikem moči. Absorpce pomůcky: 830 ml (5 kapek).

TENA Men Level 4

TENA Men Level 4

Absorpční spodní prádlo pro muže TENA Men Level 4 představuje diskrétní řešení při středním až těžkém úniku moči. Absorpce pomůcky: 1430 ml (6 kapek).

TENA Men Level 2

TENA Men Level 2

Absorpční pomůcka TENA Men Level 2 je speciálně vyvinutá pro muže pro diskrétní ochranu při středním úniku moči.  Absorpce pomůcky: 450 ml (4 kapky).

TENA Lady Extra

TENA Lady Extra

Inkontinenční vložka TENA Lady Extra je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 522 ml (4 kapky).

TENA Lady Slim Normal

TENA Lady Slim Normal

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Normal je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 350 ml (3 kapky).

TENA Lady Slim Mini

TENA Lady Slim Mini

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Mini je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při lehkém až středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 200 ml (2 kapky).

Balíček na den a noc TENA Lady Maxi

Balíček na den a noc TENA Lady Maxi

Balíček inkontinenčních vložek TENA Lady Maxi na den a noc. Nová inkontinenční vložka TENA Lady Maxi Night je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 1020 ml (6 kapek).

Balíček na den a noc TENA Lady Normal

Balíček na den a noc TENA Lady Normal

Balíček inkontinenčních vložek TENA Lady Normal na den a noc. Nová inkontinenční vložka TENA Lady Normal Night je ideálním řešením pro ženy, které hledají maximální diskrétnost a spolehlivou ochranu při lehkém až středním úniku moči. Absorpce pomůcky: 530 ml (3,5 kapky).

Důležité informace

Poznámka: Vzhledem k oblíbenosti vzorků můžeme nabídnout pouze jedno balení vzorků z jednoho druhu na osobu každých 12 měsíců.
 
Balíčky se vzorky se doručují pouze na adresy v České republice. Pokud žijete mimo Českou republiku, navštivte prosím stránky www.tena.com a objednejte si svůj balíček vzorků. 

Diskrétní doručení

Váš balíček vzorků bude doručen v diskrétním balení, z něhož nebude možné odhalit jeho obsah. S vašimi osobními údaji budeme nakládat jako se zcela důvěrnými.