Unisex

Inkontinenční kalhotky

Jednorázové inkontinenční kalhotky TENA jsou pohodlné a na dotek jemné absorpční kalhotky navržené pro nechtěný únik moči. Díky přilnavému materiálu, který zabraňuje protečení, lze inkontinenční kalhotky nosit jako běžné spodní prádlo, a to i v noci během spánku. Prodyšný a pružný materiál se dokáže přizpůsobit jakémukoli tvaru těla a díky moderní technologii FeelDry Advanced™ zajišťuje neustálý pocit sucha. Výkonný absorpční polštářek pohltí tekutinu, uzamkne zápach i přebytečnou vlhkost a zamezí tak tvorbě opruzenin a dalších kožních onemocnění.

  • Jednorázové inkontinenční kalhotky TENA pro ženy
    Inkontinenční kalhotky TENA Lady spolehlivě pohlcují nejen vlhkost, ale také zápach. Navrhujeme je v mnoha velikostech i úrovních absorpce. V případě, že si nejste jistá, jaký typ zvolit, vyzkoušejte jakýkoli vzorek zdarma.

  • Jednorázové inkontinenční kalhotky TENA pro muže
    Inkontinenční kalhotky TENA Men jsou stejně jako inkontinenční pomůcky pro ženy navrženy tak, aby se přizpůsobily všem velikostem, tvarům i míře úniku moči. Vyzkoušejte vzorek zdarma.

  • Jednorázové inkontinenční kalhotky TENA pro pečovatele
    Inkontinenční kalhotky TENA se snadno natahují i sundávají, což oceníte i v případě, že pečujete o osobu potýkající se s inkontinencí. Jaké kalhotky vám a vašemu pacientovi nejlépe sednou, můžete vyzkoušet se vzorkem zdarma.

Incontinence Pants

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Pants Normal

Vzorek zdarma

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, která se přizpůsobí tělu jako spodní prádlo

TENA Pants Plus, S, M, L, XL

Vzorek zdarma

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, která se přizpůsobí tělu jako spodní prádlo

TENA Pants Plus, XXS

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

TENA Pants Plus Bariatric XXL

Určeno pro těžký únik moči při bariatrické péči

TENA Pants Super

Ochrana při středním až těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

TENA Pants Night Super

Vzorek zdarma

Navrženy pro použití v noci během spánku, pro ochranu při úniku moči v poloze vleže

TENA Pants Maxi

Ochrana při těžkém úniku moči, přizpůsobí se tělu, oblékají se jako spodní prádlo

Inkontinenční kalhotky s pásem

Inkontinenční kalhotky TENA Flex jsou vysoce absorpční kalhotky s pásem pro snadnější manipulaci. Pacientům zajišťují potřebnou ochranu a pečovatelům usnadňují výměnu inkontinenční pomůcky. Kalhotky s pásem vyrábíme v různých velikostech a úrovních absorpce.

TENA Flex jsou ideálním produktem pro všechny typy výměn, a to jak na lůžku, tak vestoje nebo při používání zdvihacích zařízení. Inovativní design kalhotek využívá systém snadného upevňování pomocí měkkého elastického pásu, který se dokáže přizpůsobit různému tvaru těla. Zajišťuje tak pohodlné nošení a vynikající zabezpečení proti úniku moči.

Suchý zip se zapíná na přední straně kalhotek a může se opakovaně otevírat i zavírat – na jeho funkčnost to nemá vliv. Díky tomu lze optimálně nastavit obvod pásu podle aktuální potřeby tak, aby kalhotky dokonale přilnuly k tělu a spolehlivě chránily proti únikům moči. Technologie FeelDry Advanced™ rychle odvádí nežádoucí zápach i vlhkost a udržuje pokožku v suchu.

Inkontinenční kalhotky s pásem lze nasazovat zepředu i zezadu a jsou ideální nejen pro uživatele s omezenou pohyblivostí, kteří tráví většinu času vleže či vsedě.

Mohou inkontinenční kalhotky s pásem nosit i pohyblivé osoby?

Ano, inkontinenční kalhotky s pásem mohou nosit i osoby, které nejsou upoutány na lůžko nebo na invalidní vozík. Záleží pouze na tom, zda pacientovi sedí více než například klasické inkontinenční kalhotky.

Proč jsou inkontinenční kalhotky s pásem vhodné pro ležící pacienty?

Díky pásu se inkontinenční kalhotky nasazují snadněji než klasické natahovací kalhotky, to znamená, že ležícího pacienta není nutné při výměně kalhotek zvedat – pečovatel to snadno zvládne, i když pacient leží nebo sedí.

Inkontinenční kalhotky s pásem | Flex

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Flex Plus

Vysoce absorpční inkontinenční kalhotky s elastickým pásem pro snadné a ergonomické výměny

TENA Flex Super

Vysoce absorpční inkontinenční kalhotky s elastickým pásem pro snadné a ergonomické výměny

TENA Flex Maxi

Vysoce absorpční inkontinenční kalhotky s elastickým pásem pro snadné a ergonomické výměny

Plenkové kalhotky

Plenkové kalhotky TENA Slip jsou inkontinenční pomůckou s nastavitelnými fixačními pásky, které se tělu dokonale přizpůsobí a zajišťují tak pocit sucha. TENA pleny pro dospělé disponují prodyšným materiálem, který poskytuje nejen pohodlí, ale navíc i ochranu proti kožním nemocem, například dermatitidě.

Díky technologii FeelDry Advanced™ jednorázové plenkové kalhotky rychle odvádějí tekutinu z povrchu do jádra pleny, kde je okamžitě uzamčena – oproti jiným plenám pro dospělé uzavírají kromě vlhkosti i zápach.

Plenkové kalhotky pro dospělé TENA Slip vyrábíme v několika velikostech a vy si snadno vyberete ty nejlépe padnoucí. Díky nastavitelnosti fixačních pásků je lze upravovat i během dne podle aktuální potřeby. Plenkové kalhotky pro dospělé TENA Slip jsou vhodné pro pacienty plně mobilní i ležící.

Incontinence briefs with tabs | Slip

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Slip Plus, M, L

Vzorek zdarma

Ochrana při středním až těžkém úniku moči

TENA Slip Plus, XS, S, XL

Ochrana při středním až těžkém úniku moči

TENA Slip Super, M, L

Vzorek zdarma

Ochrana při těžkém úniku moči

TENA Slip Bariatric Super

Určena pro těžký únik moči při bariatrické péči

TENA Slip Super, S, XL

Ochrana při těžkém úniku moči

TENA Slip Maxi

Ochrana při těžkém úniku moči

TENA Slip Ultima

Absorpční pomůcka se střihem s volnými boky pro kompletní ochranu při těžkém úniku moči

Vložné pleny

TENA Comfort jsou velké, anatomicky tvarované vložné pleny určené pro osoby se středním až těžkým únikem moči. Technologie FeelDry Advanced™ odvádí z pokožky přebytečnou vlhkost a uzamyká ji ve vysoce absorpčním jádru – díky tomu pleny zabraňují vzniku opruzenin a dermatitidy.

Vložné pleny TENA Comfort dokonale přilnou k tělu pacienta, jsou vysoce savé a zvládnou pojmout velký objem moči. Nejlépe se používají v kombinaci s pružnými fixačními kalhotkami TENA nebo přiléhavým spodním prádlem, které udrží pomůcku bezpečně na místě. S vložnými plenami se snadno manipuluje i při přebalování ležícího pacienta.

Large incontinence pads | Comfort

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Comfort Plus

Určeno pro ochranu při středním až těžkém únik moči

TENA Comfort Extra

Určeno pro ochranu při středním až těžkém úniku moči

TENA Comfort Super

Určeno pro ochranu při těžkém úniku moči

TENA Comfort Maxi

Určeno pro ochranu při těžkém úniku moči

Fixační kalhotky

Omyvatelné a opakovaně použitelné fixační kalhotky TENA udrží inkontinenční vložky i další pomůcky na místě bez ohledu na jejich velikost i tvar. Minimalizují riziko úniku moči a zároveň zajišťují maximálního pohodlí. Produktová řada nabízí výběr od síťovaných kalhotek, primárně určených na krátkodobé použití, až po kalhotky z bavlněné směsi k pohodlnému každodennímu použití. Fixační kalhotky TENA jsou vyrobeny z pružného materiálu beze švů, který minimalizuje riziko otlaku, a přesto nabízejí spolehlivou fixaci a skvěle padnou.

1️⃣ Lze fixační kalhotky prát?
Ano. Abyste mohli fixační kalhotky používat opakovaně, je vhodné je pravidelně prát při teplotě 60 stupňů Celsia. Kalhotky lze i sušit v sušičce, aniž by se poškodily či ztratily tvar.

2️⃣ Pro jaké inkontinenční pomůcky jsou fixační kalhotky vhodné?
Fixační kalhotky jsme navrhli pro vložné pleny TENA Comfort, ale jsou více než vhodné i pro další inkontinenční pomůcky

TENA Fixation pants

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Fix

Opakovaně použitelné a prodyšné fixační kalhotky pro zajištění velkých tvarovaných inkontinenčních vložek.

Inkontinenční podložky na lůžko

Řadu produktů TENA na ochranu lůžek tvoří jednorázové inkontinenční podložky, přikrývky a prostěradla. Ty fungují jako ochranná vrstva matrací, židlí, pohovek, invalidních vozíků a dalších předmětů a povrchů. Inkontinenční absorpční podložky vyrábíme v několika velikostech a tvarech, aby přesně vyhovovaly předmětům, které potřebujete ochránit.

Inkontinenční absorpční podložky disponují měkkým a příjemným povrchem, takže se nemusíte obávat o pohodlí svého pacienta. Absorpční jádro, které inkontinenční podložky na matraci mají, si s tekutinami poradí velmi rychle a díky nepropustnému dnu je zcela spolehlivé.

Inkontinenční podložky na matraci jsou určené především pro použití během hygienických procedur, jako je výměna inkontinenčních pomůcek. Inkontinenční podložky do postele velmi rychle uzamykají uniklou tekutinu i zápach, a to rovnoměrně, po celé ploše.

TENA Bed Protection

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women

TENA Hygiene Sheet

Jednorázové ochranné podložky na lůžka a židle

TENA Bed Plus

Ochrana na lůžka a židle při inkontinenci pro případ náhodného úniku moči

TENA Bed Plus Wings

Absorpční podložka se záložkami, chrání matraci po celou dobu použití

TENA Bed Normal

Ochrana lůžka při inkontinenci, pro případ lehkého náhodného úniku moči – chrání matrace a židle

TENA Protective Sheet

Jednorázové ochranné podložky na lůžka a židle

Produkty

01 UI/Buttons/Icon/List-Default-Women