Žena má na sobě kalhotky TENA

VYBERTE SPRÁVNOU VELIKOST

Výběr správné velikosti výrobku má velký význam

Proč je důležité zvolit správnou velikost

Někteří lidé se mylně domnívají, že větší výrobek bude mít větší savost. A tak místo toho, aby si vybrali výrobek s vyšší schopností absorpce, udělají chybu a sáhnou po výrobku větší velikosti. To však není dobrý nápad, a to ze dvou důvodů: zaprvé, absorpční schopnost se výrazně nezvýší jen proto, že je výrobek větší. Zadruhé, a tento důvod je ještě důležitější, volba většího výrobku, než je potřeba, ve skutečnosti zvýší pravděpodobnost úniku, protože nebude k tělu těsně přiléhat. Proto se ujistěte, že jste vybrali výrobek, který vašemu blízkému bezpečně padne. 

Osoba měří boky jiné osoby pomocí měřicího pásku

Vezměte správné míry

Pomocí měřicí pásky zjistěte míry vašeho blízkého v oblasti pasu a boků. Ujistěte se, že měřící pásek dobře přiléhá, abyste získali přesné údaje. 
 
Jakmile získáte údaje, můžete je porovnat s vybraným výrobkem. Každá řada výrobků má mírně odlišné rozměry, proto se ujistěte, že jste zkontrolovali ten správný.
 
Pokud se rozhodujete mezi dvěma velikostmi, je obvykle lepší zvolit menší variantu. Přesný průvodce velikostí každého výrobku najdete na jeho vlastní stránce. Vyberte si výrobek, o který máte zájem, z celé naší nabídky.

Dbejte na to, aby se pomůcka co nejlépe přizpůsobila tělu

Pomůcka správné velikosti a správného tvaru by měla bezpečně sedět a přiléhat k rozkroku. Připravili jsme pro vás několik demonstračních videí věnovaných výměně absorpčních pomůcek, abyste se mohli podívat, jak přesně se to dělá. Dejte si pozor na časté chyby uvedené níže.

Větší ≠ lepší

Větší výrobek není savější. Pokud není dobře přiléhavý a bezpečný, je u něho naopak vyšší pravděpodobnost úniku.

Ne příliš objemný

Příliš velká pomůcka působí velmi objemně, což bude mít vliv na pohodlí a osobní důstojnost vašeho blízkého.

Ne příliš těsný

Na druhou stranu, pokud je pomůcka příliš těsná, bude nepohodlná a může odírat pokožku.

Související články