Proč TENA

Proč si váš blízký zaslouží výrobky TENA

Když pečujete o někoho s inkontinencí, musíte myslet na spoustu věcí a spoustu jich zajistit. Je proto důležité mít ochranu, které můžete důvěřovat. Pak nebudete plýtvat svým časem při přemítání nad následujícími otázkami: Je úroveň absorpce dostatečná? Zabrání výrobek nechtěnému zápachu? Je pohodlný? Je šetrný k pokožce?
 
Neustále konzultujeme s odborníky ve zdravotnictví a pečovateli, jako jste vy. Dozvěděli jsme se spoustu věcí o jejich potřebách a o potřebách seniorů, o které pečují. A to nám pomohlo vyvinout výrobky pro ochranu při inkontinenci a péči o pokožku: řešení, u kterých se můžete spolehnout, že vašim blízkým zajistí tu nejlepší možnou péči.

Skvělá absorpce

Moč je řídká, teče rychle a bez správné ochrany snadno pronikne na oděvy nebo ložní prádlo. Výrobky TENA jsou navrženy tak, aby těsně, pohodlně a bezpečně seděly. Otvory ve svrchní vrstvě zajišťují rychlou absorpci, která eliminuje riziko úniku. Rychlejší absorpce znamená méně úniků a výměn prádla.

Mimořádná svěžest

S výrobky TENA si váš blízký může užívat společnosti ostatních a nemusí mít obavy z nepříjemného zápachu. Naše ochranné inkontinenční pomůcky jsou navrženy tak, aby neutralizovaly bakterie a čpavek, které způsobují nechtěný zápach. Váš blízký se tak může ve chvílích trávených společně s přáteli cítit uvolněně a sebejistě.

Mimořádný pocit sucha

Zajistit vašemu blízkému pohodlí znamená udržet jej v suchu. Proto je naše technologie FeelDry™ důležitou součástí našich výrobků s vyšší ochranou. Odvádí moč od pokožky tak rychle, že je povrch prakticky okamžitě suchý. Je uklidňující to vědět, zvlášť pokud se staráte o někoho, kdo není schopen říci, kdy potřebuje pomůcky vyměnit. Je to také přínosem v noci, kdy je možná nižší četnost výměn. Výrobky TENA zbavují pokožku vlhkosti a udržují ji mimořádně suchou, proto pomáhají vašim blízkým užívat si maximální pohodlí.

Méně problémů s pokožkou

TENA chrání před rizikem kontaktu s močí, která může být pro starší pokožku vašeho blízkého příliš agresivní. Může ji dráždit, zejména pokud váš blízký dlouhou dobu sedí nebo leží. Proto jsou naše výrobky navrženy tak, aby v sobě uzamkly veškerou moč, takže absorpční povrch zůstává při kontaktu s pokožkou měkký a suchý. Vezměte si naše jedinečně navržené TENA Flex. Je prokázáno, že snižují podráždění pokožky vyplývající z dlouhodobého ležení nebo sezení v téže poloze z důvodu táhlé nemoci nebo zdravotního postižení.

Snadnější výměna

Všechno to zvedání, které je s výměnou výrobků u inkontinentní osoby spojeno, může vést k obrovským bolestem zad. Zejména pokud daná osoba musí při výměně inkontinenčních pomůcek ležet. Kalhotky TENA Flex jsou navrženy speciálně pro řešení tohoto problému. Zmenšují bolesti vašich zádových svalů, protože usnadňují proces výměny. Ten je pro vás i vaše blízké mnohem komfortnější.

Ta nejlepší hygiena pro pohodlí pokožky

Umývání a hygiena jsou důležitou součástí péče o inkontinenci. Proto TENA vyvinula řadu mycích přípravků, ubrousků a hydratačních přípravků. Jsou vyvinuty speciálně pro citlivou pokožku starších osob – a zejména těch nejchoulostivějších oblastí. Usnadňují vám umývání vašich blízkých na lůžku. Zanechávají jejich pokožku čistou, zklidněnou a svěží.

Najděte ten správný typ výrobku

Jaký výrobek je pro vaše blízké nejvhodnější? To záleží na jeho fyzickém i duševním stavu. Chcete-li najít ten pravý výrobek pro jejich konkrétní potřeby, využijte náš Vyhledávač produktů.