Carol sedí v kuchyni a dívá se do kamery.

Najděte ten správný produkt pro vašeho blízkého

Jako přední světová značka věnující se oblasti inkontinence jsme tu, abychom vám pomohli najít ten správný produkt pro vašeho blízkého. Nabízíme široké portfolio pomůcek TENA, které poskytují spolehlivou ochranu při úniku moči a také pomáhají chránit zdraví pokožky.

Žena má na sobě během dne navlékací kalhotky TENA Pants.

Navlékací kalhotky TENA Pants

Kalhotky TENA Pants se stejně jako běžné spodní prádlo snadno oblékají a svlékají a přitom poskytují ochranu při střední až těžké inkontinenci. Jsou vhodné, pokud je váš blízký stále mobilní a může si sám dojít na toaletu. Podobnost spodnímu prádlu velmi vyhovuje i osobám s demencí.

Inkontinenční vložky TENA

Vložky TENA jsou navržené tak, aby se vešly do běžného spodního prádla, a poskytují diskrétní ochranu mobilnějším uživatelům. K dispozici jsou varianty pro muže i ženy a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každému typu postavy a poskytovaly diskrétní a spolehlivou ochranu. V nabídce jsou také varianty na noc.

Pečovatelka upevňuje ženě ležící na lůžku kalhotky TENA Slip.

Plenkové kalhotky TENA Slip

Pokud se váš blízký nemůže příliš pohybovat, jsou zde plenkové kalhotky TENA Slip, které nabízejí spolehlivou ochranu při větším únikům moči a navíc se snadno vyměňují i v případě, že uživatel leží na lůžku. Jsou vhodné pro použití ve dne i v noci.
Pečovatelka urovnává kalhotky TENA Flex na ženě ležící na lůžku.

Navlékací kalhotky s pásem TENA Flex

Kalhotky TENA Flex představují vhodnou volbu pro vaše blízké, kteří jsou méně mobilní a potřebují ochranu při těžkému úniku moči. Systém upevňování pomocí bočního pásu usnadňuje nasazení pomůcky i její výměnu, ať už vleže nebo vestoje. 
Muž používá během noci navlékací kalhotky TENA Pants.

Absorpční pomůcky na noc TENA Night

Pro zvýšenou ochranu při úniku moči během spánku vyzkoušejte naše pomůcky určené pro použití v poloze vleže. Absorbují úniky moči přesně tam, kde je to nejvíce potřeba, a pomáhají tím vám i vašemu blízkému zajistit kvalitnější spánek.
Carol sedí se svým otcem na pohovce a dívají se na sebe.

To nejlepší pro každého

Často kladené dotazy

Kde koupím výrobky TENA?
Klikněte sem a zjistěte, kde můžete zakoupit výrobky TENA.
Začínáte v roli pečovatele/ky?
Existuje řada různých způsobů, jak si usnadnit nelehkou situaci. Klikněte sem, máte-li zájem o více informací o tom, jak pečovat o své blízké.
Kde mohu získat další rady?
Nabízíme spoustu rad pro pečovatele, které vám pomohou na vaší cestě poskytováním péče. Klikněte sem pro více informací.