Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

Kalhotky TENA Lady Pants Discreet Plus

Kalhotky TENA Lady Pants DISCREET PLUS jsou jednorázové kalhotky měkké jako bavlna, které nabízejí trojí ochranu proti protečení, zápachu a vlhkosti. Kalhotky TENA Lady Pants DISCREET PLUS s ženským potiskem a prodyšným materiálem vypadají a používají se jako běžné spodní prádlo.

  • Superabsorpční zóna Super Absorption Zone pro pocit optimálního sucha
  • Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežádoucí pachy
  • Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Popis výrobku

Superabsorpční zóna Super Absorption Zone pro pocit optimálního sucha

Inovativní zóna Super Absorption Zone uvnitř jádra obsahuje speciální povrchové otvory, které účinně odvádějí vlhkost od těla a rychle uzamykají moč hluboko uvnitř vrstev. Kalhotky TENA Lady Pants, navržené pro optimální pocit bezpečí při úniku moči, udržují vaše blízké po celý den v suchu a dodávají jim pocit jistoty.

Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežádoucí pachy

Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežádoucí pachy a zajišťuje vašim blízkým pocit svěžesti a jistoty. Svěží mikroperličky v sobě uzamykají moč a omezují tvorbu zápachu a zvyšují tak diskrétnost a pocit jistoty.

Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Všechny produkty z řady TENA Lady nabízejí vašim blízkým TROJÍ OCHRANU proti protečení, vlhkosti a zápachu. Pomohou jim zůstat v suchu a cítit se bezpečně každý den i noc.

Jako běžné spodní prádlo

Kalhotky TENA Lady Pants s ženským potiskem a označením zadní části, prodyšným materiálem a užším jádrem se nejvíce podobají skutečnému spodnímu prádlu. Jsou navrženy tak, aby zajistily větší diskrétnost a pohodlí, když se vaši milovaní potřebují cítit sami sebou.

Prodyšný jemný materiál podobný bavlně

Kalhotky TENA Lady Pants jsou vyrobeny z pružného prodyšného materiálu, jemného jako bavlna, který umožňuje cirkulaci vzduchu a podporuje optimální zdraví pokožky. Naše kalhotky TENA Lady Pants jsou šetrné k pokožce a díky vyšší prodyšnosti nabízejí více pohodlí a pocit sucha.

Fakta o výrobku

Absorpce

Vhodné pro obvod boků:

75 cm do 100 cm

Dostupné v baleních:

  • Spotřebitelské balení: 12 ks
modrá

Vhodné pro obvod boků:

95 cm do 125 cm

Dostupné v baleních:

  • Spotřebitelské balení: 10 ks
modrá