Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

Kalhotky TENA Lady Pants Discreet

Kalhotky TENA Lady Pants Discreet mají zcela nový dámský design od návrhářky dámského spodního prádla Ceri Williams. Jednorázové absorpční kalhotky jsou měkké jako bavlna. Mají vylepšený pas a vypadají jako běžné spodní prádlo. Kalhotky TENA Lady Pants Discreet nabízejí trojí ochranu proti protečení, zápachu a vlhkosti.

  • Vysoce absorpční kalhotky
  • Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežádoucí pachy
  • Navržené tak, aby držely na svém místě

Popis výrobku

Vysoce absorpční kalhotky

Kalhotky TENA Lady Pants jsou vysoce absorpční kalhotky vyrobené z měkkého materiálu připomínajícího textil. Nabízejí vašim blízkým vysoký pocit bezpečí při úniku moči a rychlou absorpci.

Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežádoucí pachy

Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežádoucí pachy a zajišťuje vašim blízkým pocit svěžesti a jistoty. Svěží mikroperličky v sobě uzamykají moč a omezují tvorbu zápachu a zvyšují tak diskrétnost a pocit jistoty.

Navržené tak, aby držely na svém místě

Kalhotky TENA Lady Pants jsou navrženy tak, aby držely na svém místě a současně zajistily vynikající ochranu, pohodlí a diskrétnost. Vaši blízcí se tak mohou soustředit na zábavnější stránky života.

Vypadají jako běžné spodní prádlo, materiál na dotek připomíná bavlnu

Díky revolučnímu měkkému vláknu, které připomíná bavlnu, a vylepšenému pasu se kalhotky TENA Lady Pants Discreet podobají běžnému spodnímu prádlu. Mají spolehlivý, pohodlný a diskrétní tvar.

Zcela nový dámský design od návrhářky dámského spodního prádla Ceri Williams

Dámské kalhotky TENA Lady Pants Discreet jsou elegantnější a modernější díky zcela novému vzhledu navrženému profesionální návrhářkou dámského spodního prádla Ceri Williams, která spolupracuje s těmi nejznámějšími módními značkami.

Měkký a prodyšný materiál připomínající textilii

Prodyšný materiál, který připomíná bavlnu, vypadá a na dotek působí jako běžné spodní prádlo. Přesto nabízí maximální spolehlivost a bezpečí.

Tenké a spolehlivé jádro

Inovativní jádro dámských kalhotek TENA Lady Pants Discreet je tenké a současně spolehlivé. Nabízí vám dokonalou diskrétnost a pohodlí.

Nízký pas a diskrétní tvar kopírující křivky těla

Design jádra s řadou podélných elastických prvků nabízí mimořádně pohodlný tvar. Díky nízkému pasu jsou kalhotky zcela diskrétní, proto vaši blízcí mohou nosit oblečení, jaké mají rádi

Vylepšený pas

Naše kalhotky, které vypadají jako běžné spodní prádlo, díky vylepšenému pasu skvěle padnou a nabízejí mimořádné pohodlí a spolehlivost.

Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Všechny vložky TENA Lady nabízejí vašim blízkým trojí ochranu proti protečení, zápachu a vlhkosti. Pomohou vašim blízkým zůstat v suchu a cítit se bezpečně každý den i noc.

Fakta o výrobku

Absorpce

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.