Služby pro lékárny

Naše rozsáhlá podpora přivede do vašeho podniku zákazníky a současně vám zajistí výrobky a znalosti, abyste mohli splnit jejich potřeby.

Pomáháme vašemu podniku k rozvoji

Jsme celosvětovou jedničkou v péči o kontinenci. V efektivitu našich výrobků a služeb věří zákazníci i lékárny po celém světě. Již řadu let spolupracujeme s lékárníky po celém světě, abychom získali důležité poznatky z trhu péče o kontinenci a mohli vyvíjet nástroje, které úspěšně podporují růst vašeho podniku.  

Neustále investujeme do výzkumu s cílem inovovat a rozvíjet naše široké portfolio výrobků a zajistit, že vždy budete mít k dispozici ten správný produkt pro splnění potřeb všech vašich zákazníků. 

TENA Služby pro lékárny

Sdílení našich znalostí

Díky více než 50 letům zkušeností jsme pochopili osvědčené postupy v oblasti péče o kontinenci a osobní hygieny. Naše nabídka výrobků a služeb je navržena na základě postřehů z reálného života od farmaceutů, pečovatelů a odborníků na kontinenci.

V TENA víme, že vaši zákazníci potřebují rady a podporu, kterým mohou důvěřovat. S tak širokou nabídkou je nezbytné, aby vaši zaměstnanci byli o svých doporučeních pokaždé přesvědčeni. Naše vzdělávací moduly, které jsou k dispozici online i jako osobní kurzy, nabízejí poučné informace jak o našich výrobcích, tak o zkušenostech s únikem moči. 

Svých odborných znalostí využíváme k tomu, abychom vás podpořili v přeměňování životů vašich zákazníků i transformaci vaší lékárny. 

Nasměrování zákazníků do vaší lékárny

Nabízíme celou řadu marketingových nástrojů na podporu růstu vašeho podnikání. Naše rozsáhlé kampaně i naše webové stránky pro spotřebitele zvyšují povědomí a poptávku po výrobcích z řady TENA.

Kromě toho vám do vašich obchodů nabízíme materiály pro vystavování výrobků v místech prodeje, které jsou spojeny s našimi kampaněmi. 

Naše průvodce pro výběr výrobků, akční nabídky a nově zaváděné výrobky pomáhají přilákat do vašeho podniku zákazníky. Vy jim pak můžete nabídnout vysoce kvalitní výrobky, které jim mohou skutečně změnit život.

Řada podpůrných nástrojů

  • Školení a e-learningové kurzy pro vás a vaše zaměstnance

  • Řízení kategorií 

  • Informace o výrobcích a průvodce sortimentem

  • Materiály pro vystavování v obchodech

  • Propagační nabídky a vzorky zdarma

  • Pokyny pro zákazníky

TENA Služby pro lékárny

Navažte partnerství se značkou TENA ještě dnes

V TENA jsme přesvědčeni, že společná práce má obrovský význam. Proto jsme uzavřeli partnerství s odborníky na kontinenci po celém světě, což zajišťuje, že naše výrobky a služby jsou navrženy tak, aby plnily skutečné potřeby.

Důkazy jsou pro nás vším a všechny naše výrobky důsledně testujeme, abychom se ujistili, že jsou té nejvyšší kvality. Jsme celosvětovou jedničkou v péči o kontinenci a dobré jméno našeho sortimentu hovoří samo za sebe.

Jsme klíčovým investorem v oblasti celosvětového výzkumu a vždy se snažíme své výrobky zlepšovat a inovovat, abychom mohli nabízet lepší a efektivnější péči o kontinenci.

Své odborné znalosti využíváme k přípravě školení přizpůsobených potřebám vašich zaměstnanců, aby se mohli cítit jistější při poskytování té nejlepší možné podpory a vedení. Sdílíme osvědčené postupy v řízení kategorií a propagaci v lékárnách.

Pokud se spojíte se značkou TENA, uvidíte, jak inovativní péče o kontinenci může změnit životy vašich zákazníků a také vaše podnikání.

TENA Služby pro lékárny

76 %

žen má pocit, že jim výrobky TENA pomáhají být samy sebou.[1]

73 %

mužů by si pravděpodobně koupilo výrobky TENA Men.[2]

Literatura a zdroje:

1Průzkum mezi 600 ženami ve věku nad 35 let, Nizozemsko, 1. čtvrtletí 2014. 
2Kantar Health. Spotřebitelský test pro přechod na výrobky TENA Men. Březen 2016. Údaje společnosti Essity v evidenci.