Výběr vhodné pomůcky

Naše stránka pro výběr vhodné pomůcky vám pomůže zorientovat se v naší široké nabídce inkontinenčních pomůcek TENA. Výběrem z možností níže získáte představu, která pomůcka nejlépe splňuje individuální potřeby dané osoby. Výběr správné velikosti a tvaru pomůcky je důležitá zejména pro spolehlivou ochranu při úniku moči, zajištění pohodlí a udržení zdravé pokožky. Pomůcka ve správné velikosti a s vhodným tvarem by měla dobře sedět a přilnout k tříslům. Dostupné velikosti pro každou pomůcku najdete na stránce věnované produktům.

Osoba, pro kterou hledáte inkontinenční pomůcku:


Pohlaví

*

       Některé pomůcky TENA jsou speciálně navržené tak, aby co nejlépe respektovaly ženskou či mužskou anatomii těla.

       Pro získání nejvhodnějšího řešení, zvolte pohlaví osoby, pro kterou hledáte inkontinenční pomůcku.


Time of use

*

      Please select time of usage

Úroveň mobility

*

       Znalost úrovně mobility uživatele inkontinenční pomůcky vám pomůže vybrat takový produkt, který pomůže zlepšit kvalitu jeho/jejího života.

       Nejvhodnější pomůckou pro osoby, které zvládnou dojít samostatně na toaletu, by mohly být absorpční kalhotky TENA Pants.

       Plenkové kalhotky s rychloupevňovacím pásem TENA Flex jsou vhodné, jak pro mobilní, tak i pro imobilní osoby. Pomůcka se snadno používá a je dostupná v různých velikostech a úrovních absorpce.

Množství moči

*

       Informace o množství uniklé moči vám může pomoci vybrat pomůcku s vhodnou absorpční kapacitou.

       Množství uniklé moči se může měnit v závilosti na vykonávané aktivitě i denní době.

       Při výběru vhodné absorpce inkontinenční pomůcky závisí také na tom, jak často je pomůcka vyměňována. 

       Počet výměn pomůcek je individuální a může se lišit v závilosti na příjmu tekutin, citlivosti pokožky anebo zda daná osoba trpí i únikem stolice.* Prosím, zvolte jednu z možností ve všech povinných polích