Doporučte inkontinenční ochranu pro každou fázi v životě ženy

Tělo ženy se v dospělosti mění v průběhu několika životních cyklů a pravděpodobnost výskytu inkontinence se s věkem zvyšuje. Příčiny inkontinence - pojďme se blíže podívat na některé z klíčových životních etap, které ženy prožívají a na to, a jak jim je můžete usnadnit doporučením vhodných výrobků TENA - pleny pro dospělé. Díky vašim službám a odborným znalostem se k vám budou zákaznice v průběhu života vracet.

Tři seniorky a pečovatel si užívají cvičení venku.
Detailní snímek ručičky novorozence, která drží matčiny prsty.

Po těhotenství

Jelikož porod oslabuje pánevní dno, je běžné, že ženy mají drobné samovolné úniky moči, když se po porodu smějí, kašlou nebo kýchají. Inkontinence moči po porodu je velmi běžná. Pleny pro ženy - výrobky TENA zaujímají přední místo na trhu a pomáhají novopečeným matkám zůstat svěží a v pohodlí a jistotě, zatímco se jejich tělo zotavuje.

Lehké vložky TENA jsou tenké a diskrétní. Nabízí trojitou ochranu proti únikům, zápachu a vlhkosti. Alternativou jsou vložky TENA Slim Mini, které nabízejí bezpečnou a diskrétní ochranu před lehkými i většími úniky.

Dospělá žena, která venku cvičí jógu.

Menopauza

Menopauza má 48 příznaků (ano, 48!) a jedním z nejčastějších je ochablost močového měchýře. To je způsobeno především tím, že tělo produkuje méně estrogenu, který hraje důležitou roli pro zdraví močového měchýře a močových cest. Snížená hladina estrogenu může vést k příznakům, jako je zvýšení četnosti močení, nutkavá potřeba močení (což často znamená, že se ženy nedostanou na toaletu včas) a únik moči.

Poraďte zákazníkům, že účinnou pomocí může být posilování svalů pánevního dna, které pomáhá kontrolovat močový měchýř a malé úniky, a že pomoci může i změna životního stylu, např. vyhýbání se kofeinu a alkoholu (které mohou močový měchýř dráždit). TENA je důvěryhodnou značkou v oblasti péče o inkontinenci. Doporučte naše diskrétní, bezpečné produkty, které ženám poskytnou klid a dodají jim sebedůvěru, díky níž se budou do vašeho obchodu vracet.

Starší žena se prohlíží v zrcadle, když si k uchu přikládá zářivou náušnici.

Starší ročníky

S přibývajícím věkem se mohou objevit další formy inkontinence. K funkčně podmíněné inkontinenci dochází, když se lidé nemohou dostat včas na toaletu kvůli problémům s mobilitou, jinému tělesnému nebo duševnímu postižení, případně z důvodu faktorů prostředí, jako je špatné osvětlení nebo oblečení, které se může obtížně vysvlékat nebo oblékat. Smíšená inkontinence moči je u seniorů běžná – hlavně u žen. To znamená, že se u nich mohou vyskytovat příznaky jak urgentní inkontinence (kdy potřebují naléhavě na toaletu a ne vždy to stihnou), tak stresové inkontinence (která se objevuje při kýchání, smíchu nebo cvičení).

S přibývajícím věkem se častěji vyskytují různé zdravotní potíže, které mohou ovlivnit kontrolu a funkci močového měchýře. S přibývajícím věkem se také častěji užívají různé léky s vedlejšími účinky, které ovlivňují močový měchýř, například diuretika.

Doporučením výrobků, které pomohou vašim zákazníkům zachovat si nezávislost, si získáte jejich důvěru a loajalitu. Inkontinenční pleny TENA se oblékají jako běžné spodní prádlo a poskytují pohodlí a diskrétnost. Jsou vyrobeny s pomocí pokročilých technologií omezujících vlhkost a zajišťují tak pocit sucha, bezpečí při úniku moči a kontrolu zápachu. Kalhotky TENA Proskin Night jsou speciálně navrženy pro noční použití, protože nabízejí vyšší absorpční schopnost v zadní části.

Starší pokožka je křehčí a hojí se pomaleji než mladá pokožka. Trvalé vystavení moči a stolici může způsobit podráždění, svědění a infekci. Je důležité udržovat intimní oblasti čisté a suché a používání mycího krému TENA 3 v 1 mezi koupáním či sprchováním pomáhá udržovat citlivou pokožku čistou a chráněnou, aniž byste museli používat vodu a mýdlo.

Kontaktujte nás

Zjistěte více o tom, jak může TENA podpořit vás i vaše zákazníky.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Související informace