Čisticí ubrousky a krémy

Šetrné čisticí ubrousky, utěrky a krémy pro péči o pokožku při inkontinenci

Správné postupy čištění jsou klíčem k prevenci podráždění pokožky. Vyberte si ze široké škály vlhčených ubrousků, suchých ubrousků, utěrek, čisticích produktů, mycí pěny a dalších produktů určených k čištění v rámci péče o pokožku při inkontinenci. Čisticí produkty značky TENA jsou šetrnou alternativou k mýdlu a vodě. Šetrně čistí a chrání i tu nejcitlivější a nejkřehčí pokožku.

Všechny produkty byly pečlivě vyvinuty pro péči o inkontinenci, jejich použití je ideální při výměně inkontinenčních pomůcek nebo pro čištění celého těla na lůžku nebo v koupelně. Skvělé pro časté čištění, když mýdlo a voda mohou pokožku vysušovat. Zatímco absorpční pomůcky snižují kontakt pokožky s vlhkostí, naše produkty péče o pokožku jsou zárukou šetrného čištění a ochrany pokožky.

TENA produkty určené pro čištění a ubrousky jsou zvláště šetrné pro křehkou pokožku, ale vždy jsou účinné. Všechny ubrousky mají vhodnou velikost pro péči o dospělé. Najděte čisticí produkt pro čištění při inkontinenci, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, a udržujte pokožku svěží, čistou a zdravou.

Hand using cleansing wipe from TENA