Slipové inkontinenční vložky pro ženy

  Spolehlivé a diskrétní inkontinenční vložky pro ženy

  Slipové vložky TENA, navržené pro diskrétní ochranu, jsme stvořili speciálně pro ženy s lehkým únikem moči. Inkontinenční slipové vložky jsou dostupné v různých tvarech, velikostech, barvách a úrovních absorpce, díky čemuž každá žena snadněji najde tu nejlépe padnoucí vložku, která jí bude maximálně vyhovovat.

  Inkontinenční vložky jsou stejně tenké jako běžné slipové vložky, dokonale spolehlivé a navíc diskrétní. Vysoká savost poskytuje ochranu nejen během cvičení a kýchání, ale i když se zrovna smějete. Výhoda speciálních inkontinenčních vložek spočívá v rychlém uzamčení tekutiny a zápachu a v materiálu příjemném na dotek. Slipové vložky jsou určeny ke každodennímu použití při lehkém úniku moči.

  Proč nepoužívat menstruační vložky jako ochranu při inkontinenci?
  Ať už vás trápí lehký, nebo těžký únik moči, nespoléhejte se na klasické menstruační vložky. Oproti speciálním inkontinenčním pomůckám totiž nejsou schopny absorbovat velký objem tekutin. Moč sice zvládnou zachytit, nedokážou ji však pohltit a zabránit tak protečení. Inkontinenční slipové vložky TENA dostatečně vstřebávají zápach a jejich materiál nedráždí pokožku.

  Incontinence liners for women