Pomáháme ženám najít tu správnou ochranu s výrobky TENA Lady Slim

  Příliš mnoho žen používá pro péči o inkontinenci nesprávné výrobky, takže se jim nedostává té nejlepší ochrany. Jejich potřebám můžete vyjít vstříc s TENA Lady Slim – řadou špičkových výrobků navržených speciálně pro absorpci moči, která nabízí pocit sucha až 23 hodin. Díky delší výdrži a vynikající ochraně je pravděpodobnější, že se ze zákaznic, které výrobky vyzkouší poprvé, stanou věrné zákaznice, což vám pomůže rozvíjet vaše podnikání. To znamená lepší péči pro každého.

  Sebevědomá žena starší 40 let držící vložku TENA Slim a kompletní sortiment výrobků TENA Slim.

  Pocit sucha až na 12 hodin

  Účelové inkontinenční vložky TENA jsou speciálně navrženy tak, aby zvládly rychlý tok tekutiny, samovolný únik moči, dokážou absorbovat moč mnohem rychleji než menstruační vložky. Naše účelové vložky jsou tenké a diskrétní. Jsou mnohem tenčí, než byste očekávali. Vložky TENA také obsahují superabsorpční gelové kuličky, které minimalizují zápach a odvádějí vlhkost od povrchu vložky, který tak zůstává příjemně suchý až 12 hodin.

  Zajistěte si zásoby vložek TENA Lady Slim

  TENA Lady Slim - diskrétní a spolehlivé inkontinenční vložky pro ženy

  Zdravotní pomůcky inkontinence - zákaznice, které vyzkouší diskrétní a spolehlivé inkontinenční vložky TENA Lady Slim poprvé, budou nadšené. Jedná se o ideální vložky pro ženy k účelové inkontinenční ochraně.

  Zajistit zásoby
  TENA Lady Slim - diskrétní a spolehlivé inkontinenční vložky pro ženy

  Dáváme ženám důvěru, aby mohly být samy sebou

  Co je inkontinence? Neměla by ženám bránit v tom, aby si užívaly života. Jsme tu proto, abychom vám pomohli podpořit ženy tím, že jim doporučíte správné výrobky odpovídající jejich potřebám, které jim pomohou cítit se pohodlně a sebevědomě.

  Zjistěte více

  Sestavení regálu s výrobky TENA Lady Slim

  Náš nový atraktivní design balení bude obsahovat tvrzení o 12hodinové ochraně. Díky němu výrobky v regále vyniknou a podpoří nákup. Zde je několik dalších tipů, které vám pomohou maximalizovat viditelnost, dostupnost a ziskovost. 


  • Výrobky TENA Lady Slim by měly být vystaveny společně jako řada, a to vertikálně nebo horizontálně, v závislosti na počtu nabízených SKU (horizontální blok je působivější, pokud je v nabídce pouze několik výrobků TENA Lady Slim).

  • Výrobky by měly být umístěny logicky podle absorpční schopnosti a velikosti, od Mini po Maxi, od lehkých po těžké úniky.