Inkontinenční kalhotky s pásem

Vysoce absorpční inkontinenční kalhotky s elastickým pásem pro snadné a ergonomické výměny

TENA Flex je řada inovativních inkontinenčních kalhotek s pásem pro snadnější a ergonomičtější výměny. Pečovatelé díky nim snáze zvládají fyzicky náročnou práci a uživatel má zajištěnou potřebnou ochranu. Tyto výrobky jsou ideální pro osoby se střední až velmi těžkou inkontinencí. Dostupné v různých velikostech a úrovních absorpce.

TENA Flex jsou ideální produkty pro všechny typy výměn – na lůžku, vestoje nebo při používání zdvihacích zařízení – vše díky ergonomickému pásu. – Jinými slovy je to jeden z nejsnáze použitelných produktů a velmi účinná absorpční pomůcka.

Inovativní design kalhotek TENA Flex využívá systém snadného upevňování pomocí měkkého elastického pásu, který se snadno přizpůsobí různým tvarům těla. Zajišťuje tak pohodlné nošení a vynikající zabezpečení proti úniku.

Tento produkt také pečuje o zdraví pokožky díky technologii FeelDry Advanced, která zajišťuje rychlou absorpci a udržuje pokožku v suchu. Nabízí trojí ochranu pro pocit sucha, jemnosti a zabezpečení proti úniku, která pomáhá udržovat přirozené zdraví pokožky.

Kalhotky TENA Flex mají suchý zip, který lze připevnit na přední straně a opětovně otevírat tolikrát, kolikrát je potřeba, a přitom bude stále dobře držet. Díky tomu lze optimálně nastavit velikost podle individuálních potřeb tak, aby kalhotky dokonale přilnuly k tělu a spolehlivě chránily proti únikům. Pomůcku lze nasazovat zepředu i zezadu.

Kalhotky TENA Flex jsou ideální pro uživatele s omezenou pohyblivostí, kteří tráví čas vleže nebo vsedě. Mohou je však samozřejmě používat i pohyblivější osoby.

Inkontinenční kalhotky s pásem | Flex