Inkontinenční kalhotky s pásem

  Vysoce absorpční inkontinenční kalhotky s elastickým pásem pro snadné a ergonomické výměny

  Inkontinenční kalhotky TENA Flex jsou vysoce absorpční kalhotky s pásem pro snadnější manipulaci. Pacientům zajišťují potřebnou ochranu a pečovatelům usnadňují výměnu inkontinenční pomůcky. Kalhotky s pásem vyrábíme v různých velikostech a úrovních absorpce.

  TENA Flex jsou ideálním produktem pro všechny typy výměn, a to jak na lůžku, tak vestoje nebo při používání zdvihacích zařízení. Inovativní design kalhotek využívá systém snadného upevňování pomocí měkkého elastického pásu, který se dokáže přizpůsobit různému tvaru těla. Zajišťuje tak pohodlné nošení a vynikající zabezpečení proti úniku moči.

  Suchý zip se zapíná na přední straně kalhotek a může se opakovaně otevírat i zavírat – na jeho funkčnost to nemá vliv. Díky tomu lze optimálně nastavit obvod pásu podle aktuální potřeby tak, aby kalhotky dokonale přilnuly k tělu a spolehlivě chránily proti únikům moči. Technologie FeelDry Advanced™ rychle odvádí nežádoucí zápach i vlhkost a udržuje pokožku v suchu.

  Inkontinenční kalhotky s pásem lze nasazovat zepředu i zezadu a jsou ideální nejen pro uživatele s omezenou pohyblivostí, kteří tráví většinu času vleže či vsedě.

  Mohou inkontinenční kalhotky s pásem nosit i pohyblivé osoby?

  Ano, inkontinenční kalhotky s pásem mohou nosit i osoby, které nejsou upoutány na lůžko nebo na invalidní vozík. Záleží pouze na tom, zda pacientovi sedí více než například klasické inkontinenční kalhotky.

  Proč jsou inkontinenční kalhotky s pásem vhodné pro ležící pacienty?

  Díky pásu se inkontinenční kalhotky nasazují snadněji než klasické natahovací kalhotky, to znamená, že ležícího pacienta není nutné při výměně kalhotek zvedat – pečovatel to snadno zvládne, i když pacient leží nebo sedí.

  Inkontinenční kalhotky s pásem | Flex