Tato stránka používá soubory cookie. · Co jsou to soubory cookie? Souhlasím

Ochranné krémy

Ochranná vazelína a zinková mast pro péči o pokožku při inkontinenci

TENA pečlivě vyvinula ochrannou vazelínu a zinkovou mast, které pomáhají udržovat dobré zdraví pokožky osob s inkontinencí. Tyto pečující krémy fungují na pokožce jako ochranná vrstva a lze je nanášet tak často, jak je potřeba, i když pokožka vykazuje časné známky zarudnutí, je podrážděná nebo jen krůček od poškození.  Čištění pokožky a používání ochranných krémů je zásadní pro udržení zdraví pokožky, která se dostává do častého kontaktu s vlhkostí.

Zajistěte každodenní péči o pokožku, abyste zabránili jejímu zarudnutí, podráždění a vyrážce z plen pro dospělé. Krémy nabízejí zvláštní péči o citlivou pokožku po koupeli, sprchování nebo při výměně inkontinenčních pomůcek. Ochranná vazelína Barrier Cream i zinková mast Zinc Cream byly dermatologicky testovány, aby pomáhaly chránit a udržovat pokožku zdravou. Neobsahují parfémy ani konzervační látky.

Ochranné krémy TENA jsou pečlivě vyráběny pro ochranu křehké stárnoucí pokožky a podporu jejího zdraví – protože zdravá pokožka je důležitým aspektem každodenní pohody.

TENA Protective Cream

Zinková mast TENA Zinc Cream

Zvýšená ochrana a péče s 10% obsahem oxidu zinečnatého

Ochranná vazelína TENA Barrier Cream

Zklidňující krém ideální pro podrážděnou a citlivou pokožku