TENA pro poskytovatele zdravotní péče

V TENA nabízíme podporu šitou přímo na míru a rovněž návod, jak v rámci vaší péče vždy předepisovat výrobky s naprostou jistotou.

Pomáhat lidem žít život naplno

Jeden ze čtyř lidí se během svého života setká s únikem moči. Navzdory tomu se mnozí lidé obávají podělit o své zkušenosti a místo toho se snaží vyrovnat se s tímto problémem sami a omezují svůj komfort a celkovou pohodu. [1, 2, 3]

S ohledem na tak velké množství lidí, kteří potichu trpí, a s ohledem na stále rostoucí populaci starších pacientů je zřejmá skutečná potřeba individuální péče o kontinenci. 

V TENA rozumíme různým potřebám každého jednotlivce, ať se jedná o pacienty potřebující jen lehkou ochranu při občasných únicích, nebo o ty, kteří mohou potřebovat maximální bezpečnost ve dne i v noci.

Máme více než 50 let zkušeností s péčí o kontinenci. Naše kompletní řada výrobků pro péči o kontinenci a výrobků pro osobní hygienu jsou zárukou, že svým zákazníkům vždy nabídnete ten správný produkt. V rámci partnerství se značkou TENA spolupracujeme na zlepšení kvality života a měníme věci k lepšímu.

Odborné rady

V TENA chápeme, že důvěra je při předepisování výrobků zásadní. Proto jsme připravili řadu tipů pro výběr výrobků a nástrojů e-learningu, které vám vždy pomohou vybrat ty nejvhodnější produkty. Naše odborné poradenství vám díky skutečným poznatkům ze života s únikem moči pomůže poskytovat vašim zákazníkům hodnotná doporučení, která jim mohou změnit život.

Literatura a zdroje:

1Rev Esc Enferm USP, Rita de Cassia Altino Delarmelindo, et al. 2013; 47(2): 296–302.
2Inkontinence, Paul Abrams, Konzultace na téma inkontinence, 2005.
3IPSOS Brand health tracking, US, FR, UK, DE , 2010.
4Lepší péče, lepší zdraví „Pro lepší řešení kontinence“. Informační zpráva o inkontinenci.