TENA pro lékárny

Využíváme svých odborných znalostí, abychom vám v kamenných obchodech i online nabídli podporu, která vám pomůže plnit potřeby vašich zákazníků i vašeho podnikání.

Rostoucí potřeba péče o kontinenci

Čtvrtina mužů ve věku nad 40 let [1] a žen ve věku nad 35 let [2] již má zkušenost s únikem moči. A s rostoucím podílem stárnoucí populace se výskyt těchto problémů zvětšuje. Jedná se o významný podíl vašich zákazníků. Mnozí z nich se přitom stydí o svém stavu mluvit a nevyužívají vhodné ochranné pomůcky.[3–5] 

Musí tedy svůj životní styl přizpůsobovat svému stavu, což ovlivňuje jejich sebevědomí a kvalitu života. [6] Společně to však můžeme změnit. 

V TENA máme více než 50 let zkušeností s péčí o kontinenci a naším cílem je otevřít konverzaci a pomoci vám nabízet správným způsobem správné produkty každému z vašich zákazníků. 

Díky komplexnímu školení a podpůrným nástrojům v obchodě, které vám pomohou oslovit zákazníky, a rovněž díky inovativnímu sortimentu, který dokáže splnit všechny potřeby, je vám TENA partnerem, jenž vám pomůže poskytovat vašim zákazníkům péči o kontinenci šitou přímo jim na míru, aby skutečně pocítili rozdíl.

Jeden ze čtyř mužů 
nad 40 let
se potýká s únikem moči, 
včetně malých úniků s pár kapkami.[1]

Ilustrace 1 ze 4 mužů

Zatímco jeden ze čtyř mužů nad 40 let trpí únikem moči (ukapávání po močení), jeden z osmi mužů měl někdy v průběhu svého života zkušenost s inkontinencí moči (stížnost na nedobrovolný únik moči).[2]

Jedna ze čtyř žen
nad 35 let
se potýká s únikem moči,
včetně malých úniků.[2]

471x152_TPW_1-in-4-women.png

Inovativní novinky od značky TENA

TENA Slip a TENA Comfort

TENA rozumí otázkám souvisejícím s udržováním zdravé pokožky. Plenkové kalhotky TENA Slip a TENA Comfort se systémem ConfioAir™ jsou zcela prodyšné výrobky, které jsou spolehlivé, pohodlné a šetrné k pokožce. 88 % všech ošetřovatelů zaznamenalo přínos používání prodyšných plenkových kalhotek TENA Slip pro pokožku. [4]

Přečtěte si o tomto výrobku více

TENA Slip a TENA Comfort

Navlékací kalhotky TENA Pants

Navlékací kalhotky TENA Pants jsou navrženy tak, aby udržely uživatele v bezpečí i při středním nebo těžkém úniku moči. Nosí se jako běžné spodní prádlo a jsou velmi pohodlné a spolehlivé. Technologie FeelDry™ rychle absorbuje velké množství moči do jádra a odvádí ji pryč od pokožky, což výrazně snižuje riziko kožní vyrážky a infekcí.

Přečtěte si o tomto výrobku více

Navlékací kalhotky TENA Pants

Literatura a zdroje:

1Irwin DE et al. Worldwide prevalance estimates of lower urinary tract symptoms, overactive bladder, urinary incontinence and bladder outlet obstruction. BJUI 2011; 108: 1 132-1 139.
2Abrams et al. Incontinence, 5. vydání 2013. 5. mezinárodní konzultace o inkontinenci. Paříž. Únor 2012.
3Feeling about talking with relatives and/or friends about accidental urine loss; IPSOS Brand Tracking, uživatelé ve věku 35–45 let, US, FR, DE 2010.  
4Studie SCA 2013, muži 40+, UK, US, DE, IT, MEX, RU, sebehodnocení, údaje v evidenci, nepublikované.
5Other solutions include female sanitary liners and products, medication, surgery, adding tissue and makeshift materials inside underwear, no solution; IPSOS Brand health tracking, uživatelé ve věku 35–45 let, US, FR, UK, DE, 2010. 
6ICS Continence Promotion Committee. World Continence Week. K dispozici pod odkazem: http://www.ics.org/committees/continencepromotion/wcw