Tato stránka používá soubory cookie. · Co jsou to soubory cookie? Souhlasím

Oddaná podpora vaší každodenní práce

TENA chápe, že každá situace a každý člověk je jedinečný a individuální péče je zásadní. Znamená to poskytování výrobků a postupů v oblasti péče, které jsou přizpůsobeny potřebám každého klienta i vašemu pracovnímu prostředí. Díky našemu vzájemnému partnerství vás podporujeme při poskytování prospěšné péče o kontinenci, která zlepšuje kvalitu života vašich klientů i efektivní provoz vašeho pečovatelského domu.

Identifikace individuálních potřeb

Nabízíme vám nástroje, které umožňují posoudit individuální potřeby péče každého z vašich klientů tak, abyste každému z nich mohli nabídnout správnou péči. Péči, která je osobní, důstojná a efektivní, protože budete lépe rozumět tomu, co pro koho funguje.

TENA pro domovy pro seniory

Plány individuální péče

Plány péče, které jsou přizpůsobeny potřebám vašich klientů, jsou důležitou součástí optimální péče o kontinenci. Naše podpůrné nástroje vám pomohou navrhnout postupy individuální péče, které zahrnují používání výrobků, rutiny při návštěvě toalety a zdravý režim péče o pokožku. Individuální plány nejen zlepšují kvalitu života vašich klientů, ale podporují také efektivitu vašich zaměstnanců a pracovní prostředí.

Podpůrná každodenní péče

Nabízíme řadu podpůrných nástrojů, které vám a vašim pracovníkům pomohou zavádět plány individuální péče. Naše online školení a odborné poradenství od zkušených sester pomůže vašim zaměstnancům poskytovat péči o kontinenci, která pomůže zlepšit životy vašich klientů a pomůže i vašemu podniku.

Trvalá zlepšování

Abychom zajistili, že zlepšení v oblasti péče zůstanou ve vašem pečovatelském domě trvale zachována, nabízíme vám celou řadu nástrojů ke sledování a hodnocení úspěšnosti našich řešení. Pomůžeme vám průběžně hodnotit váš rozpočet na základě nákladů souvisejících s inkontinencí a rovněž poskytování nástrojů pro hodnocení zlepšení zdraví pokožky vašich klientů a spokojenosti vašich klientů i zaměstnanců.

TENA Slip Maxi

Ochrana při těžkém úniku moči

Mycí rukavice TENA Wash Glove

Praktická suchá mycí rukavice pro každodenní čištění těla

Mycí rukavice TENA Wash Glove

Praktická suchá mycí rukavice pro každodenní čištění těla

Literatura a zdroje:

1Údaje v evidenci společnosti SCA: Studie výrobků a služeb pro inkontinenci v oblasti péče o seniory v Kodani: Případová studie pro domovy pro seniory. Leden 2011.