TENA pro domovy pro seniory

V TENA jsme odhodláni poskytovat všem lepší péči o kontinenci. S více než 50 lety zkušeností můžeme ve spolupráci s vámi připravovat řešení šitá vám přímo na míru, abychom vám nabídli optimální řešení a funkčnost, které zlepší celkovou kvalitu péče.

Oddaná podpora vaší každodenní práce

TENA chápe, že každá situace a každý člověk je jedinečný a individuální péče je zásadní. Znamená to poskytování výrobků a postupů v oblasti péče, které jsou přizpůsobeny potřebám každého klienta i vašemu pracovnímu prostředí. Díky našemu vzájemnému partnerství vás podporujeme při poskytování prospěšné péče o kontinenci, která zlepšuje kvalitu života vašich klientů i efektivní provoz vašeho pečovatelského domu.

Identifikace individuálních potřeb

Nabízíme vám nástroje, které umožňují posoudit individuální potřeby péče každého z vašich klientů tak, abyste každému z nich mohli nabídnout správnou péči. Péči, která je osobní, důstojná a efektivní, protože budete lépe rozumět tomu, co pro koho funguje.

TENA pro domovy pro seniory

Plány individuální péče

Plány péče, které jsou přizpůsobeny potřebám vašich klientů, jsou důležitou součástí optimální péče o kontinenci. Naše podpůrné nástroje vám pomohou navrhnout postupy individuální péče, které zahrnují používání výrobků, rutiny při návštěvě toalety a zdravý režim péče o pokožku. Individuální plány nejen zlepšují kvalitu života vašich klientů, ale podporují také efektivitu vašich zaměstnanců a pracovní prostředí.

Podpůrná každodenní péče

Nabízíme řadu podpůrných nástrojů, které vám a vašim pracovníkům pomohou zavádět plány individuální péče. Naše online školení a odborné poradenství od zkušených sester pomůže vašim zaměstnancům poskytovat péči o kontinenci, která pomůže zlepšit životy vašich klientů a pomůže i vašemu podniku.

Trvalá zlepšování

Abychom zajistili, že zlepšení v oblasti péče zůstanou ve vašem pečovatelském domě trvale zachována, nabízíme vám celou řadu nástrojů ke sledování a hodnocení úspěšnosti našich řešení. Pomůžeme vám průběžně hodnotit váš rozpočet na základě nákladů souvisejících s inkontinencí a rovněž poskytování nástrojů pro hodnocení zlepšení zdraví pokožky vašich klientů a spokojenosti vašich klientů i zaměstnanců.

Literatura a zdroje:

1Údaje v evidenci společnosti SCA: Studie výrobků a služeb pro inkontinenci v oblasti péče o seniory v Kodani: Případová studie pro domovy pro seniory. Leden 2011.