Koronavirus: TENA pomáhá ženám překonat toto náročné období

V této nelehké době, jak se pandemie COVID-19 neustále vyvíjí, musí denně čelit ženy po celém světě mnoha výzvám. Prostřednictvím značky TENA děláme vše, co je v našich silách, abychom Vám zajistili co největší podporu a poskytli Vám užitečné informace o inkontinenci a o pomůckách TENA tak, abychom Vám alespoň v této oblasti usnadnili život a zbavili Vás starostí.
 

Pokud se obáváte návštěvy lékárny či prodejny zdravotnických potřeb, kontaktujte svého lékárníka a informujte se o možnostech rozvozu inkontinenčních pomůcek TENA přímo k Vám domů nebo si jednoduše kupte naše výrobky za hotové online.

Využijte čas strávený doma pro sebe a zacvičte si

Pokud zařadíte do Vašich každodenních aktivit pravidelné cvičení, které můžete praktikovat i doma, bude to mít pozitivní vliv na Vaše zdraví a udržení si celkové pohody. V případě drobných úniků moči Vám pouhých 5 minut cvičení, posilující pánevního dno, denně pomůže minimalizovat únik moči či v některých případěch dokonce i úplně odstraní tento problém. Podívejte se na naše videa zde a zacvičte si s námi ještě dnes.
Více informací o aktuální situaci a vhodných hygienických opatřeních najdete na stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky.