Proč stále používáme menstruační vložky na únik moči?

Inkontinenční vložky TENA Lady Slim možná vypadají stejně, ale jsou vyvinuté pro jiný účel. Chrání proti protečení, vlhkosti a zápachu, díky tomu zůstanete v suchu až 12 hodin.*

*Inkontinenční zdravotnické prostředky užívejte v závislosti na stupni a aktuálním zdravotním stavu.

Inkontinenční vložky TENA jsou speciálně navržené tak, aby spolehlivě zvládly absorbovat moč, na rozdíl od menstruačních vložek. Jistě, menstruační vložky se vám mohou zdát, že jsou vhodné i při úniku moči, ale při větším objemu tekutiny než jedna lžička vám neposlouží tak, jak potřebujete.

Speciálně navržené pro svůj účel

Vložky TENA splňují svůj účel díky čtyřem unikátním vlastnostem, se kterými je život s inkontinencí mnohem snazší. Ostatně přesvědčte se sami, vyzkoušejte je díky naší nabídce bezplatného vzorku.
Žena drží vložku TENA Lady Slim. Vedle ní je ikona trojí ochrany.

Neutralizátor zápachu

Vložky TENA se postarají také o nepříjemný zápach, který je pro moč typický. Mikroperličky ve vložkách zabraňují tvorbě amoniaku a eliminují tak množení bakterií. Díky tomu se budete cítit při používání vložek TENA déle svěží.

Žena v béžovém spodním prádle a s prsteny na ruce, která před sebou drží balíček vložek TENA Lady Slim Mini.

Prvotřídní sucho

Vložky TENA obsahují superabsorpční polymery. Jedná se o takové malé kuličky, které po styku s tekutinou zvětší svůj objem a mění se v gel. Moč se nevrací zpět na povrch, protože je uzamknutá uvnitř savého jádra. To znamená, že vložka zůstává suchá, a vaše pokožka také.

Ruka ženy s červeně nalakovanými nehty a prstenem nalévá malé množství vody na vložku TENA Lady Slim.

Rychlá absorpce

Vložky TENA absorbují moč mnohem rychleji, poskytnou vám tak pocit čistoty a svěžesti. Její jednotlivé vrstvy jsou navržené tak, aby rychle odváděly moč dovnitř savého jádra. Zatímco menstruační vložky mají odlišnou strukturu vhodnou spíše pro absorpci husté tekutiny, jakou je krev.

Obrázek černošky, která za zády drží vložku TENA Lady Slim. Na snímku je dobře vidět, jak je vložka tenká.

Tenké a diskrétní

Vložky TENA jsou tenké a diskrétní. Jsou mnohem tenčí, než byste očekávali, zvláště když zjistíte, kolik tekutiny dokážou absorbovat. Dopřejte si diskrétní a spolehlivou ochranu, kterou si zasloužíte.

Mohou být vaše ještě dnes

Vyberte si z našich nejprodávanějších vložek. Jsou vhodné zejména pro ženy, které s jejich používáním právě začínají. Jsou tak diskrétní, že ani nebudete vědět, že je máte!