TENA Lady Extra

Vložky TENA Lady Extra s anatomicky tvarovanou, vysoce absorpční zónou vám nabízejí TROJÍ OCHRANU proti protečení, zápachu a vlhkosti. Vložky TENA Lady Extra jsou stejně diskrétní jako menstruační vložky, ale nabízejí mnohem vyšší absorpci, takže vám zajistí okamžitý pocit sucha a pohodlí, ať se stane cokoli.

  • Anatomicky tvarovaná zóna DRYZone byla vyvinuta s ohledem na ženské tělo tak, aby zajistila maximální absorpci a diskrétnost
  • Kontrola zápachu Fresh Odour Control dodá pocit jistoty
  • Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Popis výrobku

Anatomicky tvarovaná zóna DRYZone byla vyvinuta s ohledem na ženské tělo tak, aby zajistila maximální absorpci a diskrétnost

Vložka TENA Lady je speciálně tvarována tak, aby poskytovala nejvyšší možnou absorpci a zabránila protečení. Anatomicky tvarovaná zóna DRYZone skvěle přiléhá k tělu a zaručuje co nejlepší ochranu. Díky tomu se můžete věnovat, čemukoli budete chtít.

Kontrola zápachu Fresh Odour Control dodá pocit jistoty

Nenechte si únikem moči zkazit náladu! Vložky TENA Lady obsahují systém Fresh Odour Control s aktivními svěžími mikroperličkami, které snižují tvorbu zápachu. S vložkamiTENA Lady se budete cítit svěže a sebejistě, ať už vás potká cokoli.

Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Všechny produkty z řady TENA Lady vám nabízejí TROJÍ OCHRANU proti protečení, vlhkosti a zápachu. Pomohou vám zůstat v suchu a cítit se bezpečně každý den i noc.

Díky jemným elastickým okrajům se vložka tvaruje přesně podle tvaru těla

Nabízí maximální pocit bezpečí. Elastické okraje pomáhají vložkám TENA Lady přizpůsobit se tvarům vašeho těla. Jemně se přizpůsobí vašim pohybům, ať děláte cokoli. Vložky TENA Lady nabízejí bezpečnou svobodu pohybu bez obav z protečení.

Dermatologicky testováno

Všechny materiály jsou dermatologicky testovány pro maximální bezpečí a pohodlí pokožky.

Hedvábně jemný a suchý povrch Silky Soft Surface je mimořádně šetrný k pokožce

Pro pocit svěžesti a ochranu pokožky je důležité zůstat v suchu. Proto mají vložky TENA Lady hedvábně jemný povrch, který okamžitě odsaje vlhkost od pokožky. S vložkou TENA Lady můžete zůstat v suchu a s pocitem jistoty.

Jednotlivě balené

Každá vložka TENA Lady je balena jednotlivě a vejde se pohodlně do kabelky, kapsy nebo zásuvky.

Textilní měkký a prodyšný vnější materiál pomáhá udržovat zdravou pokožku

Vložky TENA Lady jsou vyrobeny z měkkého, prodyšného materiálu, který umožňuje cirkulaci vzduchu, předchází vzniku vlhkosti a podporuje zdraví pokožky. S pomůckou TENA Lady se budete cítit svěží.

Fakta o výrobku

Absorpce

Rozměr:

Délka: 34 cm

Dostupné v baleních:

  • Spotřebitelské balení: 10 ks
  • Spotřebitelské balení: 20 ks
Zobrazit více

Zdravotnický prostředek

Only single use

Address of the Manufacturer

Essity Hygiene and Health AB, SE-405 03 Göteborg, Sweden

Visitor’s Address

Mölndals Bro 2, Mölndal, Sweden