Naučte se správně kombinovat inkontinenční pomůcky

trápí zejména ženy. Mnohdy proto řešíme, jak inkontinenční pomůcky vhodně ukrýt pod oblečením. Únik moči může být krátkodobým stavem způsobený třeba akutním zánětem, ale též dlouhodobým problémem, kdy spolu s lékaři hledáme způsob, jak tento zdravotní a současně i sociální problém vyřešit.

Moderní inkontinenční pomůcky dovedou zachytit malý i velký únik moči, stejně jako zabránit zápachu. TENA vyvíjí a vyrábí inkontinenční pomůcky pro všechny stavy inkontinence, které se odborníky dělí na tři stupně: lehkou, střední a těžkou inkontinenci. Ta se nově měří a posuzuje podle množství uniklé moči za 24 hodin.

Jako inkontinenční pomůcky má pacient či pacientka možnost využívat vložky pro inkontinenci či absorpční kalhotky. Mnoho pacientů je kombinuje. Přes den, kdy si dokážeme uhlídat včasnou výměnu, používáme vložky na den. Na noc jsou však vhodné buď speciální vložky na noc TENA Lady Night nebo absorpční kalhoty s větší savostí. V případě problémů s inkontinencí je možné po konzultaci s lékařem si je nechat předepsat na poukaz.  Pojišťovna některé pomůcky částečně hradí, menší část je však nutné doplácet. Pouze v případě nejtěžšího třetího stupně inkontinence jsou zatím inkontinenční pomůcky bez doplatku. Pacient však může získat maximálně 150 kusů inkontinenčních pomůcek v daném finančním limitu, který je pro každý stupeň jiný. Inkontinenční pomůcky je možné kombinovat, což je další novinka v legislativě. V některých případech vložka na den nestačí, z toho důvodu je vhodné ji zkombinovat s vložkou na noc.

TENA nabízí nejen kvalitu s vysokou absorpcí, ale i luxus

Chcete se oblékat elegantně vkusně i s inkontinencí? To je pro nás ženy naprostou samozřejmostí. Proto TENA speciálně pro ženy s inkontinencí navrhla měkké, pohodlné a elegantní černé inkontinenční kalhotky TENA Lady Pants Noir. V těchto kalhotkách vypadáme hezky a cítíme se jako krásné ženy, i když zrovna řešíme tak nepopulární problém, jakým je unik moči. Tyto kalhotky nám dodávají sebevědomí, protože nás nejen bezpečně chrání, ale rovněž vypadají jako luxusní spodní prádlo.

Slipové vložky na nás naše tajemství neprozradí

Řada žen nosí slipové vložky celý svůj život. Máme přirozený výtok z pochvy, který tyto vložky zachytí, nebo se prostě s jejich použitím cítíme čistější. Pokud se u nás objeví problém s únikem moči, je rozhodně vhodné změnit značku, a tedy i typ slipových vložek. Inkontinenční slipové vložky jsou připraveny zachytit moč při lehké inkontinenci, ale také zajistit nám sucho a zabránit zápachu. Slipové vložky na nás náš problém neprozradí pod žádným oblečením a jsou velice decentní.

Inkontinenční vložky na den i noc

Inkontinenční vložky se podobají klasickým menstruačním vložkám. Mohou být s křidélky i bez a hodí se pro lehkou a střední inkontinenci. Nabízí trojí ochranu: proti protečení, vlhkosti a zápachu. O zápach se postarají speciální mikroperličky uvnitř vložky. Tyto vložky nejsou o nic nápadnější než klasické menstruační, které však není vhodné používat při potížích s inkontinencí.

Absorpční kalhotky speciálně pro dámské křivky

Pokud nás trápí středně těžká až těžká , s vložkami do vlastního spodního prádla si již nevystačíme. Používají se diskrétní absorpční kalhotky vyvinuté přímo na ženské křivky. Jedny jsme si již představily – černé krásky TENA Lady Pants Plus Noir. Mají mimochodem vysoký pas. V nabídce najdete i bílé inkontinenční absorpční kalhotky se sníženým pasem. Nosit je můžete jako klasické spodní prádlo. Jsou od něj k nerozeznání svým vzhledem i na dotek. Nebudete mít problém je kombinovat s jakýmkoliv oblečením.

TENA nabízí i řešení i pro třetí stupeň inkontinence

I nejtěžší stavy úniku moči mají mezi TENA výrobky své řešení. TENA Pants jsou inkontinenční kalhotky pro středně těžký a těžký únik moči a hodí se na den i na noc. Oblékají se jako spodní prádlo a ve variantě TENA Pants Night Super si budou rozumět i s pyžamem. Jsou totiž vyrobeny tak, aby zabránily úniku moči i v leže.

S TENA nepoznáte problém, jak kombinovat oblečení s inkontinenčními pomůckami

Inkontinenční vložky a inkontinenční dámské kalhotky TENA nám umožní oblékat se zcela bez kompromisu, zůstat v suchu a nebát se, že by byl náš problém cítit. Než jej vyřešíme, budou při nás pevně stát.