Nové inkontinenční vložky TENA Lady Slim

Dělejte, co máte ráda. Buďte, kým chcete.

Ať už zvedáte činky v posilovně, cvičíte jógu nebo si prostě jdete ven zaběhat, nyní máte novou tajnou zbraň, která vám umožní dosáhnout všeho – s naprostou jistotou a diskrétností.

Naše nové inkontinenční vložky TENA s unikátní instaDRY™ zónou, která okamžitě zachytí moč a uzamkne ji ve svém jádru, mají tenčí a diskrétnější přední i zadní část, dámský design a snadno se rozbalují – pomáhají vám zůstat sebevědomé a užívat si života naplno.

Bez nich neodcházejte z domu.

Klíče, mám. Peněženka, rtěnka. Telefon, mám. Vložky TENA Lady Slim, mám.

Ať už je váš životní styl jakýkoliv, jsou některé věci, které si vždy zkontrolujte, že máte v kabelce než vyrazíte z domu. Přidáním vložek TENA Lady Slim do vašeho seznamu každodenních nezbytností budete připravena na každou situaci.

Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Extra

Co je to InstaDry?

Nejtěžší výzvou pro vložku je schopnost rychle absorbovat velké množství tekutiny a přitom být maximálně diskrétní. Naše unikátní patentovaná technologie InstaDry™ je navržena speciálně pro řešení tohoto problému. Díky použití rychle absorbujících materiálů a rovnoměrné distribuci tekutiny napříč absorpčními jádry poskytují nové vložky TENA Lady Slim maximální pocit jistoty i přesto, že jsou tenčí.
Sebevědomá žena stojící v tělocvičně s těžkými váhami na ramenou

Stále jsem to já.

Nemusím přestat cvičit.
Díky novým vložkám TENA Lady Slim s InstaDryTM zónou s okamžitou absorpcí a spolehlivou ochranu při úniku moči.
Detailní záběr na ruku držící vložku TENA Lady Slim

Méně je více.

 
Pro snížení naší uhlíkové stopy do roku 2030 na polovinu vyrábíme vložky TENA Lady Slim – pro střední až těžký únik moči – z menšího množství materiálů díky tenčímu produktům a menšímu balení. Výsledkem je, že nám to umožňuje optimalizovat přepravu produktů, a tím snížit náš dopad na naše životní prostředí.
Balení produktů TENA Lady Slim Mini, Mini plus a Normal

Překvapivě tenké. Chrání jako TENA.

Komplexní nabídka vložek TENA Lady Slim pro diskrétní a spolehlivou ochranu.

Trojí ochrana - proti protečení, vlhkosti a zápachu

Od středních až po těžké úniky moči, to vše zvládnou vložky TENA Lady Slim Extra a Extra Plus. Všechny naše inkontinenční vložky TENA mají také trojí ochranu proti protečení, vlhkosti a zápachu. Podívejte se na celý sortiment a najděte si tu pravou pomůcku pro vás na naší produktové stránce.

Produktové benefity

Ikona InstaDry zóna

Okamžitá absorpce díky unikátní InstaDry zóně

InstaDryTM zóna okamžitě odvádí tekutinu pryč od pokožky a rovnoměrně ji absorbuje do jádra vložky pro maximální pohodlí a pocit jistoty.

Ikona Slim logo

Diskrétní a spolehlivé

Speciálně navržené pro ženy s ochablým močovým měchýřem. Jsou tenčí vpředu i vzadu pro větší diskrétnost.

Nakupujte online vložky TENA Lady z pohodlí domova.