Kombinujte inkontinenční pomůcky TENA

Zajímá vás, jak je možné kombinovat pomůcky TENA?

Už nemusíte dělat kompromisy, nyní si můžete vybrat inkontinenční pomůcky přesně podle vašich potřeb. 
Díky široké nabídce pomůcek TENA si můžete zvolit pomůcku pro každou příležitost. 
 
Chcete se cítit sebevědomě i při potížích s inkontinencí?
Připravili jsme pro vás ukázku oblíbených kombinací a několik tipů, jak kombinovat pomůcky TENA a jak tyto kombinace získat. Pro více informací čtěte dále.
Obrázek černého spodního prádla a absorpční pomůcky TENA Lady Pants Noir

TIPY PRO KOMBINACE POMŮCEK TENA

- Potřebujete sladit spodní prádlo s oblečením?
  • Ráda nosíte přiléhavé oblečení a hledáte pomůcku, která nebude pod oblečením vidět? V takovém případě můžete vyzkoušet kombinaci diskrétních inkontinenčních vložek a absorpčních kalhotek. Vložky TENA Lady můžete využít ve dnech, kdy vám stačí pomůcka s menší absorpcí. V situacích, kdy potřebujete mít větší pocit jistoty, doporučujeme vystřídat vložky za elegantní absorpční kalhotky TENA Silhouette Normal.
 
- Máte oblíbenou černou podprsenku, ale vaše bílé absorpční kalhotky se k ní nehodí?
  • Inkontinenční spodní prádlo se nemusí lišit od toho běžného. Myslíme si, že byste ho mohla nosit, kombinovat a používat tak, jak se vám líbí. Doplňte ke svým bílým absorpčním kalhotkám TENA Pants naše nové černé kalhotky TENA Lady Pants Noir, které můžete zkombinovat například s vaší oblíbenou černou krajkovou podprsenkou. 
 
- Trápí vás únik moči během spánku?
  • Není to nic neobvyklého. Podle průzkumů vstává během noci až 1 ze 4 žen kvůli nutkání na .1  Máme pro vás řešení. Zkombinujte vaše oblíbené denní vložky TENA Lady s naší novou vložkou na noc TENA Lady Normal Night nebo Maxi Night, které vám díky svému speciálnímu anatomickému tvaru poskytnou zvýšenou ochranu proti protečení moči během spánku.

Jak získat kombinaci pomůcek TENA?

Zkonzultujte váš zdravotní stav s lékařem a nechejte si předepsat kombinaci pomůcek TENA přesně podle vašich potřeb. Anebo si je jednoduše kupte bez lékařského předpisu v lékárně, prodejně zdravotnických potřeb nebo na našich partnerských e-shopech zde.

Výrobky TENA

1. Report TENA Night, TNS, Francie (n=581), Německo (n=370), USA (n=377), prosinec 2014.