Použití

Péče o lidi a přírodu.

TENA – zlepšuje životy svých zákazníků a snižuje dopad na životní prostředí na minimum

Vyvíjením široké škály účinných výrobků může TENA pomoci svým zákazníkům snižovat dopady jejich každodenního života na životní prostředí.

Díky naší široké nabídce se Vám vždy podaří najít ten správný výrobek TENA pro jakoukoli příležitost a situaci od lehkého úniku až po těžší potřeby. Výrobky TENA jsou anatomicky tvarované, bezpečné a pohodlné. Vzhledem k tomu, že jsou navržené speciálně pro potřeby úniku moči, jsou nesrovnatelně účinnější při odvádění vlhkosti a pohlcování zápachu než běžné menstruační vložky. To také znamená, že uživatel si může vybrat menší a pohodlnější výrobek, na jehož výrobu se spotřebovalo méně materiálu.

Vyšší účinnost znamená, že je nemusíte tak často měnit, a tak použijete méně kusů. A to je výhodnější pro Vaši kapsu i pro naši planetu!

TENA Services – lepší péče bez zatěžování planety

Úzce spolupracujeme s pečovatelskými ústavy, abychom zlepšili péči o inkontinentní klienty. Za použití služeb TENA Services jsou sestry a manažeři schopni vytvořit ten nejlepší program individuální péče. Poskytujeme výcvik, rutinní postupy a vzdělávání, což personálu umožní vybrat správný výrobek pro každého jedince a situaci. Správně padnoucí výrobek a optimální četnost výměny zabrání zbytečně velké spotřebě pomůcek a jejich protékání. Tím se snižuje celkový dopad na životní prostředí díky snížení objemu odpadu, prádla na praní a také výdajů při současném poskytování lepší péče klientům.