Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

Mějte s TENA Men vše pod kontrolou

Jste-li zvyklý mít všechny aspekty svého života pod kontrolou, nedovolte, aby to změnilo pár kapek moči. S TENA Men budete mít únik moči pod kontrolou a i nadále se můžete věnovat všem svým aktivitám.

Zůstaňte aktivní i s únikem moči

Existuje spousta možností, jak mít vše pod kontrolou a i nadále žít svůj život, který chcete, bez ohledu na to, jaký typ úniku moči vás trápí.

Zde je pár rychlých tipů, které vám mohou pomoci, budete tak mít vše i nadále pod kontrolou:

  • Než se do něčeho pustíte, dojděte si na toaletu – vyprázdnění močového měchýře před jakoukoli plánovanou činností vám pomůže se uklidnit.
  • Vědění je mocné – když budete předem vědět, kde jsou toalety, můžete si své aktivity lépe naplánovat a nemusíte se stresovat hledáním toalety, až ji budete potřebovat. Pokud jdete na sportovní zápas, zkuste si například zajistit vstupenky v sekci blízko toalet.

Přečtěte si více

Související články

Být aktivní i s únikem moči

Mnoho mužů s únikem moči se obává zapojení do společenských aktivit. Strach z úniku moči může znamenat překážku, ovšem se správným plánem hry se můžete před únikem chránit a i nadále si věřit.

Zůstaňte aktivní i s únikem moči.

Existuje spousta možností, jak mít vše pod kontrolou a i nadále žít život, který chcete, bez ohledu na to, jaký typ úniku moči vás trápí.

Jak mluvit o úniku moči

Hovořit o osobních problémech může být nepříjemné, ale klíčem k nalezení řešení je upřímný a otevřený dialog jak s vaším lékařem, tak s vašimi blízkými.