Mějte s TENA Men vše pod kontrolou

Jste-li zvyklý mít všechny aspekty svého života pod kontrolou, nedovolte, aby to změnilo pár kapek moči. S TENA Men budete mít únik moči pod kontrolou a i nadále se můžete věnovat všem svým aktivitám.

Zůstaňte aktivní i s únikem moči

Existuje spousta možností, jak mít vše pod kontrolou a i nadále žít svůj život, který chcete, bez ohledu na to, jaký typ úniku moči vás trápí.

Zde je pár rychlých tipů, které vám mohou pomoci, budete tak mít vše i nadále pod kontrolou:

  • Než se do něčeho pustíte, dojděte si na toaletu – vyprázdnění močového měchýře před jakoukoli plánovanou činností vám pomůže se uklidnit.
  • Vědění je mocné – když budete předem vědět, kde jsou toalety, můžete si své aktivity lépe naplánovat a nemusíte se stresovat hledáním toalety, až ji budete potřebovat. Pokud jdete na sportovní zápas, zkuste si například zajistit vstupenky v sekci blízko toalet.

Přečtěte si více

Související články

Inkontinence – úvod

Každý čtvrtý muž ve věku nad 40 let* se potýká s únikem moči, který je známý také pod pojmem inkontinence. Nejlepší způsob, jak najít řešení, je dozvědět se více o tom, jak inkontinence funguje.

Posilování svalů pánevního dna

Ovládání močového měchýře lze zlepšit pomocí těch správných cviků. Cviky pro posílení pánevního dna, známé také jako Kegelovy cviky, vám pomohou předcházet, omezit nebo řídit problémy s únikem moči.

Být aktivní i s únikem moči

Mnoho mužů s únikem moči se obává zapojení do společenských aktivit. Strach z úniku moči může znamenat překážku, ovšem se správným plánem hry se můžete před únikem chránit a i nadále si věřit.