Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

TENA nabízí nejdiskrétnější péči

Snažíme se především zlepšit život lidí, kteří používají naše pomůcky a využívají našich služeb. Právě proto se souvisle zabýváme výzkumem, který nám umožňuje lépe pochopit dopad nejrůznějších potíží spojených s touto nemocí, ať už se jedná o jednotlivé pacienty, jejich pečovatele nebo o celé zdravotní instituce.

Tyto informace podporují náš výzkumný a vývojový program, na kterém se svými expertýzami podílejí vědci a profesionálové z celého světa. Snažíme se využít jejich schopností k vytvoření vysoce kvalitních výrobků a služeb, které snižují negativní dopad inkontinence.

To vede k inovacím ve výrobě vysoce absorpčních pomůcek, které poskytují pocit sucha, jsou jemné k pokožce a diskrétní. To jsou základní požadavky lidí, kterým inkontinence znepříjemňuje jejich život.


Věříme, že tím zlepšujeme životy našich zákazníků.

Myslela jsem si, že už se nikdy nebudu opalovat v bikinách...
TENA Lady Ultra Mini je naší nejdiskrétnější ochrannou vložkou.
 
Mám k ní důvěru...věřím, že zůstane suchá.
Naše unikátní technologie vrstvy QuickDry a absorpčního jádra Lock Away Core znamenají, že naše pomůcky zůstávají po použití příjemně suché a bezpečné.
 
Myslela jsem si, že dlouhé vycházky jsou už minulostí...nebýt TENA Pants.
TENA Pants - Absorpční kalhotky, které vypadají jako běžné spodní prádlo, ale nabízejí celodenní komfort a bezpečí.
 
(Zdravotnický pracovník v rámci stacionární péče) 
Od té doby, co jsme přešli na pomůckyTENA, je podráždění pokožky pryč
Představujeme novinku ve zdravotní péči FeelDry™. Je to speciálně vyvinutá, rychle absorbující povrchová vrstva, která zůstává po použití suchá, dokonce i při tlakovém namáhání. Tím se omezuje riziko podráždění pokožky a pomůcka zůstává déle suchá. A to výrazně zvyšuje pacientovo pohodlí.
 
(Péče o příbuzné)
Ve svých 65 letech nejsem už tak silná jako dřív a vyměnit inkontinenční pleny mojí maminky mi činilo velké potíže...
TENA Flex je komplexní výrobek, ergonomický design usnadňuje výměnu těm, kteří mají sníženou pohyblivost a zároveň usnadňuje práci pečovateli. Snazší výměna pro obě strany.

Spolehlivost

Všechny naše pomůcky splňují nejpřísnější požadavky norem na bezpečí a spolehlivosti. Jsou označeny známkou CE a splňují bezpečnostní směrnice EU.

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.