Inovované TENA Slip tenčí, pohodlnější, o 30% sušší.

TENA Slip udržují pokožku v suchu a chrání ji před poškozením.

47 % lidí s inkontinencí trápí kožní problémy, až 25% z nich trpí velmi závažnými formami poškození kůže.1 Péče o pacienty s inkontinencí je úzce spojená s péčí o zdraví jejich pokožky. Základem pro zdravou pokožku je udržet ji v suchu. Kůže vystavená moči je oslabená a náchylnější k poškození. Zároveň snáze propouští dráždivé látky, např. z moči nebo stolice. Vlhkost pokožky je ovlivněná množstvím moči, která zůstává ve vrchní vrstvě absorpční pomůcky, případně se při jejím stlačení dostává na povrch. 

Nové TENA Slip s optimálním rozložením buničiny a superabsorbentu uvnitř savého jádra poskytují absorpci tam, kde je potřebná. Díky rychlé absorpci moči a efektivnímu uzamknutí moči uvnitř jádra je povrch pomůcky o 30% sušší1, díky čemuž dochází k eliminaci kontaktu moči s pokožkou a následného rizika její iritace. Nové TENA Slip mají navíc inovovaný tvar, který zaručuje ještě lepší přilnutí k tělu.

new-tena-slip-layers

TENA-ProSkin-FeelDry-Advanced-logo.psd

Technologie FeelDry Advanced™

Nové TENA Slip díky inovované vrchní vrstvě s technologií FeelDry AdvancedTM okamžitě absorbují moč a udržují pokožku v suchu.

Skin-health-NA-icon-Duo-Lock.psd

Inovované jádro s technologií DuoLock™

Nové TENA Slip mají inovované jádro s technologií DuoLockTM, díky čemuž poskytují absorpci tam, kde je potřebná. Díky rychlé absorpci moči a jejímu efektivnímu uzamknutí uvnitř jádra je povrch pomůcky o 30% sušší, díky čemuž dochází k eliminaci kontaktu moči s pokožkou a následného rizika její iritace. 

TENA-ProSkin-Triple-Protection-icon.psd

Trojí ochrana

Nové TENA Slip jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly trojí ochranu proti protečení, pro pocit sucha a pohodlí.

TENA-ProSkin-Skin-health-Alliance-icon.psd

Akreditované organizací Skin Health Alliance

Produkty TENA Proskin jsou první inkontinenční pomůcky akreditované mezinárodní dermatologickou organizací Skin Health Alliance. Díky tomu si můžete být jisti, že jsou bezpečné pro pokožku vašich pacientů. Poskytují trojí ochranu proti protečení, pro pocit sucha a pohodlí.

TENA-ProSkin-Fully-breathable-icon.psd

Prodyšné materiály

Nové TENA Slip jsou vyrobeny z prodyšných materiálů podobných textilii, které podporují cirkulaci vzduchu a umožňují pokožce dýchat.

Eko_LOGO_V1.png

Šetrnější k životnímu prostředí

Emise skleníkových plynů při výrobě nových TENA Slip jsou o 8% nižší ve srovnání s výrobou předchozí verze TENA Slip a zároveň došlo ke snížení množství vyprodukovaného odpadu při výrobě.

TENA-Slip-Plus-McCohen-ProSkin-pack.png

Lehčí a menší balení pomůcek

Díky nové technologii použité při výrobě nových TENA Slip jsou nové balení menší, což usnadňuje přepravu a snižuje množství místa potřebného na skladování.

Prohlédněte si video, které představuje inovované TENA Slip nebo webinář o vlivu inkontinenčních pomůcek na pokožku, a o tom jak nové TENA Slip eliminují kontakt moči s pokožkou a následné riziko její iritace.

tena logo video.png
tena logo video.png
1) Interní údaje Essity: Srovnání s předchozí verzí produktu TENA Slip; Essity nalévací testy; prosinec 2019. 
2) Screeningová studie; Essity Czech Republic s.r.o. & Essity Slovakia s.r.o.; 2017.