Tato stránka používá soubory cookie. · Co jsou to soubory cookie? Souhlasím

Vložky TENA Lady Slim Ultra Mini

Slipová vložka TENA Lady Slim Ultra Mini nabízí diskrétní ochranu při lehkém úniku moči – a vy jako odborník ve zdravotnictví můžete tuto slipovou vložku doporučovat ženám s lehkou ochablostí močového měchýře. Díky ní si budou moci užívat jakýchkoli aktivit i při kašli nebo kýchání. Slipová vložka TENA Lady Slim Ultra Mini s hedvábně jemným povrchem a novým dámským potiskem absorbuje mnohem více tekutiny než běžná slipová vložka. Nabízí technologii microPROTEX™, díky které v sobě okamžitě uzamyká zápach a vlhkost. Protože na diskrétnosti záleží stejně jako na spolehlivosti.

  • Rychlá a diskrétní ochrana díky technologii microPROTEX™
  • Absorbují mnohem více tekutiny než běžné slipové vložky
  • Hedvábně jemný a měkký povrch je mimořádně šetrný k pokožce

Rychlá a diskrétní ochrana díky technologii microPROTEX™

Vložky TENA Lady Slim jsou pečlivě navrženy tak, aby zajišťovaly účinnou ochranu proti protečení. Technologie microPROTEX, spočívající v promyšlené kombinaci mimořádně savých materiálů, nabízí vynikající absorpční schopnosti v situacích, kdy je potřeba pocit bezpečí a diskrétnosti. Vložky TENA Lady nabízejí spolehlivost a pohodlí.

Absorbují mnohem více tekutiny než běžné slipové vložky

Vložky TENA Lady mají unikátní ultra tenké jádro, které nabízí v porovnání s běžnými vložkami dvojnásobnou absorpci. Obsahují mikroabsorbenty, které zadržují moč a uzamykají ji uvnitř. Vložky TENA Lady udrží uživatelku v suchu a nabízejí pocit svěžesti a bezpečí.

Hedvábně jemný a měkký povrch je mimořádně šetrný k pokožce

Slipové vložky TENA Lady mají jemný a měkký povrch, který připomíná textilii. Okamžitě absorbují vlhkost a napomáhají udržet pocit sucha a zdraví pokožce.

Vrchní vrstva QuickDry pro okamžitý pocit sucha

Vložka TENA Lady má speciální perforovaný povrch, kterým do sebe v mžiku absorbuje kapalinu a zanechává příjemný pocit suché pokožky.

Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Všechny vložky TENA Lady nabízejí trojí ochranu proti protečení, zápachu a vlhkosti. Pomohou spotřebitelkám zůstat v suchu a cítit se bezpečně každý den i noc.

Dermatologicky testovaná

Všechny materiály jsou dermatologicky testované pro maximální bezpečí a pohodlí pokožky.

Popis výrobku

Absorpce

Barva

Dostupné v baleních:

  • Spotřebitelské balení: 14 Počet kusů
  • Přepravní jednotka: 21 Balení
  • Balení na paletě: 130 Beden

Specifikace výrobku

Výrobek Číslo položky Barva Hodnota absorpce Počet kusů Počet kusů na bednu
Vložky TENA Lady Slim Ultra Mini 757038 Růžová
14 294