Tato stránka používá soubory cookie. · Co jsou to soubory cookie? Souhlasím

Společně získáváme více z méně

S nadšením se snažíme vytvářet ta nejlepší řešení pro kvalitní péči při inkontinenci s využitím co nejmenšího množství zdrojů. Naším cílem je snížit do roku 2030 uhlíkové emise o 50 %.

Více za méně v praxi

Pracujeme na tom, abychom získávali co nejvíce ze zdrojů, které využíváme. Optimalizujeme naše portfólio produktů a zároveň snižujeme náš vliv na životní prostředí.

Environmentální prohlášení o produktu a posuzování jeho životního cyklu

Environmentální prohlášení o produktu a posuzování jeho životního cyklu

Jak víte, že můžete věřit našim slibům? Pravidelně provádíme posuzování životního cyklu našich produktů, které je kontrolováno třetími stranami podle norem ISO.
 
V současné době máme pro naše produkty TENA více než 100 environmentálních prohlášení o produktu. Vysvětlují veškerý dopad na životní prostředí, jako jsou emise CO2, vliv na vodu a vzduch.

Literatura a zdroje:

1Posouzení životního cyklu bylo provedeno společností Essity a ověřeno švédským environmentálním výzkumným ústavem IVL (Swedish Environmental Research Institute Ltd), 2017.
2Snížení emisí uhlíku v Evropě v letech 2008 - 2017 pro produkty TENA vzniklo na základě posouzení životního cyklu provedených společností Essity a ověřených švédským environmentálním výzkumným ústavem IVL (Swedish Environmental Research Institute Ltd), 2017.
3Změny hmotnosti balení v Evropě v letech 2008 - 2017 byly dosaženy na základě posouzení životního cyklu produktů TENA.