Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

Vložky TENA Lady Slim Ultra Mini

Tato slipová vložka standardní velikosti nabízí vašim příbuzným a blízkým diskrétní ochranu při lehkém úniku moči nebo inkontinenci. Slipová vložka TENA Lady Slim Ultra Mini s hedvábně jemným povrchem a novým ženským potiskem je navržena tak, aby absorbovala mnohem více tekutiny než běžná slipová vložka. Nabízí technologii microPROTEX™, díky které v sobě okamžitě uzamyká zápach a vlhkost.

  • Rychlá a diskrétní ochrana díky technologii microPROTEX™
  • Absorbují mnohem více tekutiny než běžné slipové vložky
  • Hedvábně jemný a měkký povrch je mimořádně šetrný k pokožce

Popis výrobku

Rychlá a diskrétní ochrana díky technologii microPROTEX™

Vložky TENA Lady Slim jsou pečlivě navrženy tak, aby zajišťovaly účinnou ochranu proti protečení. Technologie microPROTEX™, spočívající v promyšlené kombinaci mimořádně savých materiálů, nabízí vašim blízkým vynikající absorpční schopnosti v situacích, kdy je potřeba pocit bezpečí a diskrétnosti. Vložky TENA Lady Slim nabízejí vašim blízkým spolehlivost a pohodlí.

Absorbují mnohem více tekutiny než běžné slipové vložky

Vložky TENA Lady mají unikátní ultra tenké jádro, které nabízí v porovnání s běžnými vložkami dvojnásobnou absorpci. Obsahují mikroabsorbenty, které zadržují moč a uzamykají ji uvnitř. Vložky TENA Lady udrží vaše blízké v suchu a nabízejí jim pocit svěžesti a bezpečí.

Hedvábně jemný a měkký povrch je mimořádně šetrný k pokožce

Slipové vložky TENA Lady mají jemný a měkký povrch, který připomíná textilii. Okamžitě absorbují vlhkost a napomáhají udržet pocit sucha a zdraví pokožce.

Vrchní vrstva QuickDry pro okamžitý pocit sucha

Vložka TENA Lady má speciální perforovaný povrch, kterým do sebe v mžiku absorbuje tekutinu a zanechá na vaší pokožce pocit svěžesti a sucha. S pomůckami TENA Lady se budete cítit pohodlně a v suchu, ať už vás potká cokoli.

Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Všechny vložky TENA Lady nabízejí vašim blízkým trojí ochranu proti protečení, zápachu a vlhkosti. Pomohou vašim blízkým zůstat v suchu a cítit se bezpečně každý den i noc.

Dermatologicky testovaná

Všechny materiály jsou dermatologicky testované pro maximální bezpečí a pohodlí pokožky.

Fakta o výrobku

Absorpce

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.