Zdá se, že se nacházíte v <country>

Přejděte na své místní stránky TENA a získejte informace platné pro váš trh.

Objednejte si svůj bezplatný vzorek výrobku

Pomozte svému blízkému získat bezplatné vzorky výrobků TENA. Diskrétní balíček vám zašleme přímo domů. Vyberte si některý z následujících balíčků:

Krok / : Vybrat výrobek

Pusťte se do toho s jedním z těchto vzorků

TENA Lady slipové vložky pro lehkou inkontinenci

TENA Lady slipové vložky pro lehkou inkontinenci

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující produkty TENA Lady Mini Magic a TENA Lady Ultra Mini pro maximální diskrétnost a ochranu. Oba produkty jsou tenké a připomínají dámské hygienické intimky, avšak jsou navrženy pro zachytávání lehkého úniku moči.

TENA Men pro snadný únik moči

TENA Men pro snadný únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek určený speciálně pro muže obsahuje vzorky produktů Protective Shield a Level 1. Produkty jsou maximálně diskrétní a vhodné při lehkém a středním úniku moči.

TENA Lady vložky pro lehkou až střední inkontinenci

TENA Lady vložky pro lehkou až střední inkontinenci

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktů TENA Lady Slim Mini a TENA Lady Slim Normal je učený speciálně pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při lehkém až středním úniku moči.

TENA Lady vložky pro střední inkontinenci

TENA Lady vložky pro střední inkontinenci

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktu TENA Lady Extra a TENA Lady Maxi je určen speciálně pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při střední úniku moči. Produkty zaručují ochranu proti přetečení, vlhkosti i zápachu.

TENA Men pro lehký a střední únik moči

TENA Men pro lehký a střední únik moči

Balíček inkontinenčných pomôcok určený špeciálne pre mužov obsahuje vzorky produktov Level 2 a Level 3. Produkty sú maximálne diskrétne a vhodné pri ľahkom až strednom úniku moču.

Kalhotky TENA Pants Normal

Kalhotky TENA Pants Normal

Kalhotky TENA Pants Normal jsou diskrétnější a pohodlnější než kdy dříve! Využívají mimořádně absorpční materiály koncentrované tam, kde jsou skutečně zapotřebí. Díky tomu vám mohou nabídnout úzký střih a spolehlivou ochranu, a přitom jsou mnohem pohodlnější na nošení. Pro spolehlivý pocit sucha a bezpečí. Snadno se oblékají i svlékají. Kalhotky TENA Pants Normal, nyní o 20 % tenčí, 100 % bezpečné.

Tena Lady Pants

Tena Lady Pants

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktu TENA Lady Pants Discreet Plus a TENA Pants Super, které jsou prodišné a šetrné k pokožce. Natahovací kalhotky jsou určená pro ženy pro maximální diskrétnost a ochranu při střední až tažkém úniku moči..

TENA Heavy Inco

TENA Heavy Inco

Balíček inkontinenčních pomůcek obsahující vzorky produktů TENA Slip Super a TENA Slip Plus je určen pro pacienty s těžkým únikem moči. Plenkové kalhotky poskytují dokonalou ochranu při úniku moči a stolice.

TENA MEN pro pro střední až těžký únik moči

TENA MEN pro pro střední až těžký únik moči

Balíček inkontinenčních pomůcek určených speciálně pro muže obsahuje vzorky produktů TENA Protective Underwear Level 4 a TENA Pants Super. Produkty jsou maximálně diskrétní a vhodné při středním až těžkém úniku moči.

Důležité informace

Poznámka: Vzhledem k oblíbenosti vzorků můžeme nabídnout pouze jedno balení vzorků z jednoho druhu na osobu každých 12 měsíců.
 
Balíčky se vzorky se doručují pouze na adresy v České republice. Pokud žijete mimo Českou republiku, navštivte prosím stránky www.tena.com a objednejte si svůj balíček vzorků. 

Diskrétní doručení

Váš balíček vzorků bude doručen v diskrétním balení, z něhož nebude možné odhalit jeho obsah. S vašimi osobními údaji budeme nakládat jako se zcela důvěrnými. 

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.