Koronavirus: TENA Vám pomůže mít vše pod kontrolou i v tomto náročné období

V této nelehké době, jak se pandemie COVID-19 neustále vyvíjí, musíte čelit denně mnoha výzvám. Prostřednictvím značky TENA děláme vše, co je v našich silách, abychom Vám zajistili co největší podporu a poskytli Vám užitečné informace o inkontinenci a o pomůckách TENA tak, abychom Vám pomohli tyto výzvy překonat.
 

Pokud se obáváte návštěvy lékárny či prodejny zdravotnických potřeb, kontaktujte svého lékárníka a informujte se o možnostech rozvozu inkontinenčních pomůcek TENA přímo k Vám domů nebo si jednoduše kupte naše výrobky za hotové online.

Využijte čas strávený doma efektivně a zacvičte si

Pokud zařadíte do Vašich každodenních aktivit pravidelné cvičení, které můžete praktikovat i doma, bude to mít pozitivní vliv na Vaše zdraví a udržení si celkové pohody.  
Mnoho mužů již potvrdilo, že pouhých 5 minut cvičení, posilující pánevního dno, denně pomáhá minimalizovat únik moči a dokonce i zlepšuje sexuální život. Zajímá vás, jak na to?
Více informací o aktuální situaci a vhodných hygienických opatřeních najdete na stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky.