Co je nového

Představujeme Vám nové výrobky a novinky značky TENA:

TENA Lady Pants

Absorpční spodní prádlo TENA Lady Pants nabízí vylepšený střih a design s elegantním motýlkem. Anatomický tvar kalhotek se sníženým pasem dokonale kopíruje ženské tělo, a zajistí tak vysoký komfort a diskrétnost při běžných i pohybově náročných aktivitách. Více informací zde.

TENA Lady Silky Softness

Inkontinenční vložky TENA Lady v nových obalech a s novým hedvábně jemným povrchem Silky Softness zajistí větší komfort a příjemný pocit při nošení. Více informací zde.

Nové výrobky v řadě TENA Pants

rozšířili jsme řadu navlékacích plenkových kalhotek o nové typy s vyšší absorpční kapacitou. Plenkové kalhotky TENA Pants Maxi jsou určeny pro střední až těžký stupeň inkontinence. Poskytují pocit bezpečí a lze je nosit stejným způsobem jako běžné spodní prádlo. Výjimečný pocit bezpečí a jistoty je zaručen technologií FeelDry™, která zajišťuje rychlou absorpci většího množství moči do savého jádra. Jsou vhodné na používání během noci. Více informací naleznete zde.

Nové TENA Lady s Fresh Odour Control™

Vyvinuli jsme nové inkontinenční vložky TENA Lady s unikátním systémem kontroly zápachu Fresh Odour Control™, který neutralizuje a zadržuje jakýkoliv zápach a to až po dobu 8 hodin. Více informací

 

Program pro ženy

spustili jsme pro Vás stránky www.programprozeny.cz, které se věnují cvičení a posilování svalstva pánevního dna. Tyto cviky byly připraveny ve spolupráci s Kari Bo, profesorkou tělovýchovy a fyzioterapie z Norské školy sportovních věd v Oslu. Na těchto stránkách si můžete objednat DVD se cviky Technika PELVICORE (tato možnost platí do vyčerpání zásob), navštívit poradnu nebo se podělit o své příběhy.

 

 TENA Lady Maxi

Rozšířili jsme řadu TENA Lady o nový výrobek TENA Lady Maxi. Jedná se o inkontinenční vložku určenou na střední inkontinenci s novou absorpční zónou, díky které se moč lépe absorbuje a Vaše pokožka tak zůstává déle suchá. Více informací 

 Nová Absorption Zone™

Opět jsme vylepšili výrobky řady TENA Lady na střední stupeň inkontinence. Inkontinenční vložky TENA Lady Normal, Extra, Extra Plus a Maxi mají nyní novou Absorption Zone™, jedná se o rozšíření absorpční plochy s ještě lepší schopností absorpce.