Ochrana „ušitá na míru“ podle Vašich potřeb

Nedovolte, aby Vám samovolný únik moči znepříjemňoval život

Svůj život nemůžete žít naplno, pokud se neustále obáváte úniků moči a zápachu. Proto vždy používejte správnou ochrannou inkontinenční pomůcku, která přesně odpovídá Vašim potřebám. Pak budete moci své obavy hodit za hlavu. Také zjistíte, že se nemusíte nijak omezovat ve svých oblíbených činnostech, jakými jsou například návštěvy kina a divadel, účast na rodinných výletech nebo celodenní návštěva golfového hřiště. Máte-li obavy z průsaků či vlhkosti, je možné, že používáte nesprávnou pomůcku nebo její nesprávnou velikost.

Usnadněte si život – vždy používejte správnou ochrannou inkontinenční pomůcku

Moč má řídkou konzistenci, rychle teče a vytéká spíše nárazově nežli plynulým proudem. Chcete-li zabránit průsakům, používejte ochranné pomůcky, které jsou navrženy tak, aby dokázaly rychle odvést moč do savého jádra výrobku. V něm je moč uzamčena tak, aby nemohla vytékat ani při tlaku, který je vytvářen například při sezení nebo jízdě na kole. V opačném případě budete pociťovat nepříjemnou vlhkost. Výrobky na inkontinenci TENA jsou navrženy tak, aby si dokázaly poradit se specifickými vlastnostmi moči. Jsou tedy obecně o dvě velikosti menší než dámské menstruační vložky se stejnou absorpční kapacitou a tedy i diskrétnější a za každých okolností efektivnější.

Další informace o tom, jak Vám pomůcky TENA mohou při inkontinenci pomoci, naleznete v oddílu Výhody značky TENA. Porovnat a zvolit si ten správný výrobek pro Vaše potřeby pak můžete ve Vyhledávači výrobků.

Kliknutím na odkaz níže si můžete stáhnout přehled hrazených pomůcek TENA.

NOVÝ PŘEHLED HRAZENÝCH TENA VÝROBKŮ A LIMITY ÚHRAD (NA 1 AŽ 3 MĚSÍCE) - S PLATNOSTÍ OD 1.5.2015