Péče o pacienty trpící inkontinencí

Tento oddíl našeho webu je určen příbuzným, přátelům a osobám, které pečují a starají se o svého blízkého trpícího inkontinencí moči nebo stolice. Přestože situace každého člověka je zcela jedinečná, zjistíte, že řada lidí je na tom podobně, a tyto stránky jsou vynikajícím místem k setkání a výměně zkušeností s ostatními, které inkontinence postihuje.

Dozvíte se zde, jaké jsou příčiny inkontinence, a jaké existují typy pomůcek pro různý stupeň inkontinence, z nichž si dozajista vyberete ty nejlepší pro své nejbližší. Dále zde naleznete informace o léčbě inkontinence a užitečné tipy a rady ostatních pečovatelů a zdravotníků. A dost možná se budete chtít k nám připojit a uveřejnit své vlastní rady a nápady. Bude-li tomu tak, navštivte naši Kavárnu.

Výborným pomocníkem pro osoby, které pečují o někoho blízkého, je brožura Jak pečovat. Tato knížka obsahuje velmi užitečné a důležité informace a rady pro ty, kteří se ocitnou v roli pečovatele a v souvislosti s touto situací si kladou několik otázek. Naleznete zde odpovědi, jednak jak pečovat o blízkou osobu, ale zároveň i o sebe sama.