Kalhotky TENA Lady Pants Discreet

Kalhotky TENA Lady Pants Discreet mají zcela nový dámský design od návrhářky dámského spodního prádla Ceri Williams. Jednorázové absorpční kalhotky jsou měkké jako bavlna. Mají vylepšený pas a vypadají jako běžné spodní prádlo. Kalhotky TENA Lady Pants Discreet nabízejí trojí ochranu proti protečení, zápachu a vlhkosti.

Najeďte ukazatelem myši a zobrazí se další informace
  • Vysoce absorpční kalhotky

  • Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežádoucí pachy

  • Navržené tak, aby držely na svém místě

  • Dostupné ve velikostech
  • L
  • Informace

Vypadají jako běžné spodní prádlo, materiál na dotek připomíná bavlnu

Díky revolučnímu měkkému vláknu, které připomíná bavlnu, a vylepšenému pasu se kalhotky TENA Lady Pants Discreet podobají běžnému spodnímu prádlu. Mají spolehlivý, pohodlný a diskrétní tvar.

Zcela nový dámský design od návrhářky dámského spodního prádla Ceri Williams

Dámské kalhotky TENA Lady Pants Discreet jsou elegantnější a modernější díky zcela novému vzhledu navrženému profesionální návrhářkou dámského spodního prádla Ceri Williams, která spolupracuje s těmi nejznámějšími módními značkami.

Měkký a prodyšný materiál připomínající textilii

Prodyšný materiál, který připomíná bavlnu, vypadá a na dotek působí jako běžné spodní prádlo. Přesto nabízí maximální spolehlivost a bezpečí.

Tenké a spolehlivé jádro

Inovativní jádro dámských kalhotek TENA Lady Pants Discreet je tenké a současně spolehlivé. Nabízí vám dokonalou diskrétnost a pohodlí.

Nízký pas a diskrétní tvar kopírující křivky těla

Design jádra s řadou podélných elastických prvků nabízí mimořádně pohodlný tvar. Díky nízkému pasu jsou kalhotky zcela diskrétní, proto vaši blízcí mohou nosit oblečení, jaké mají rádi

Vylepšený pas

Naše kalhotky, které vypadají jako běžné spodní prádlo, díky vylepšenému pasu skvěle padnou a nabízejí mimořádné pohodlí a spolehlivost.

Trojí ochrana – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu

Všechny vložky TENA Lady nabízejí vašim blízkým trojí ochranu proti protečení, zápachu a vlhkosti. Pomohou vašim blízkým zůstat v suchu a cítit se bezpečně každý den i noc.

Údaje o výrobcích

Absorbující ochrana
Dostupné ve velikostech
  • L
Bok

Vhodné pro obvod boků: 95 až 125 cm

Dostupné v baleních

10 Ks

Compare Products

Error error

För många grejjer här.

Compare

FemPro comparison

Jämför produkter