Co je nového

Představujeme Vám nové výrobky a novinky značky TENA:

TENA Lady Pants

Absorpční spodní prádlo TENA Lady Pants nabízí vylepšený střih a design s elegantním motýlkem. Anatomický tvar kalhotek se sníženým pasem dokonale kopíruje ženské tělo, a zajistí tak vysoký komfort a diskrétnost při běžných i pohybově náročných aktivitách. Více informací zde.

TENA Lady Silky Softness

Inkontinenční vložky TENA Lady v nových obalech a s novým hedvábně jemným povrchem Silky Softness zajistí větší komfort a příjemný pocit při nošení. Více informací zde. 

Nové výrobky v řadě TENA Pants

rozšířili jsme řadu navlékacích plenkových kalhotek o nové typy s vyšší absorpční kapacitou. Plenkové kalhotky TENA Pants Maxi jsou určeny pro střední až těžký stupeň inkontinence. Poskytují pocit bezpečí a lze je nosit stejným způsobem jako běžné spodní prádlo. Výjimečný pocit bezpečí a jistoty je zaručen technologií FeelDry™, která zajišťuje rychlou absorpci většího množství moči do savého jádra. Jsou vhodné na používání během noci. Více informací naleznete zde.


Plenkové kalhotky pro dospělé TENA Flex

Průlomový design pro uživatele i pečovatele. Snazší a rychlejší výměnu než u tradičních výrobků oceňují zejména pečovatelé o pacienty upoutané na lůžko a pacienty vyžadující fyzickou pomoc. Plenkové kalhotky pro dospělé TENA Flex vybavené unikátním rychloupevňovacím pásem minimalizují potřebu zvedání pacienta a prokazatelně snižují riziko namáhání zad pečovatelů. I pro uživatele samotné je výměna kalhotek méně náročná. Nyní jsou TENA Flex vybaveny novou "chytrou" elastickou částí ComfiStretch™, která jemně pruží do délky i do všech ostatních směrů a kopíruje tak přesně pohyby těla. Více informací zde.

Nové TENA Lady s Fresh Odour Control™

Vyvinuli jsme nové inkontinenční vložky TENA Lady s unikátním systémem kontroly zápachu Fresh Odour Control™, který neutralizuje a zadržuje jakýkoliv zápach a to až po dobu 8 hodin. Více informací

TENA Men Level 3

nově nabízíme pro muže inkontinenční vložky s vyšší absorpční kapacitou - TENA Men Level 3. Stejně jako ostatní typy jsou anatomicky tvarované. Absorbují větší množství moči - 710 ml. Jsou vhodné pro ty, kteří mají větší únik moči a upřednstňují používání vložek. Více informací