Nástěnka

Absorpční podložky opětovně zařazeny do úhrad od 1. 2. 2013

S platností od 1. 2. 2013 jsou absorpční podložky opětovně hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění, a to do výše 75% konečné ceny ekonomicky nejméně náročné varianty. Hrazeno bude maximálně 30 ks na měsíc.

Brožura Jak Pečovat

Výborným pomocníkem pro osoby, které pečují o někoho blízkého, je brožura Jak pečovat. Tato knížka obsahuje velmi užitečné a důležité informace a rady pro ty, kteří se ocitnou v roli pečovatele a v souvislosti s touto situací si kladou několik otázek. Naleznete zde odpovědi, jednak jak pečovat o blízkou osobu, ale zároveň i o sebe sama.
Brožuru si můžete zdarma stáhnout ZDE.

Nové výrobky v řadě TENA Pants

rozšířili jsme řadu navlékacích plenkových kalhotek o nové typy s vyšší absorpční kapacitou. Plenkové kalhotky TENA Pants Maxi jsou určeny pro střední až těžký stupeň inkontinence. Poskytují pocit bezpečí a lze je nosit stejným způsobem jako běžné spodní prádlo. Výjimečný pocit bezpečí a jistoty je zaručen technologií FeelDry™, která zajišťuje rychlou absorpci většího množství moči do savého jádra. Jsou vhodné na používání během noci. Více informací naleznete zde.

TENA Men Level 3

nově nabízíme pro muže inkontinenční vložky s vyšší absorpční kapacitou - TENA Men Level 3. Stejně jako ostatní typy jsou anatomicky tvarované. Absorbují větší množství moči - 710 ml. Jsou vhodné pro ty, kteří mají větší únik moči a upřednstňují používání vložek. Více informací

Plenkové kalhotky pro dospělé TENA Flex

Průlomový design pro uživatele i pečovatele. Snazší a rychlejší výměnu než u tradičních výrobků oceňují zejména pečovatelé o pacienty upoutané na lůžko a pacienty vyžadující fyzickou pomoc. Plenkové kalhotky pro dospělé TENA Flex vybavené unikátním rychloupevňovacím pásem minimalizují potřebu zvedání pacienta a prokazatelně snižují riziko namáhání zad pečovatelů. I pro uživatele samotné je výměna kalhotek méně náročná. Nyní jsou TENA Flex vybaveny novou "chytrou" elastickou částí ComfiStretch™, která jemně pruží do délky i do všech ostatních směrů a kopíruje tak přesně pohyby těla. Více informací zde.

Program pro ženy

Zapojte se i Vy do Programu pro ženy na www.programprozeny.cz. Můžete si zde objednat zdarma DVD Technika PELVICORE (tato možnost platí do vyčerpání zásob), jedná se o soubor cviků pro ženy každého věku a fyzických schopností zaměřených na trénování svalstva pánevního dna.