Jak pečovat o osobu s inkontinencí?

Inkontinence postihuje pouze seniory, není-liž pravda?

Zjistěte, jaká je pravda

Pochopení a otevřený hovor o samovolném úniku moči může být prvním krokem k jeho úspěšnému zvládnutí. Proto jsme shromáždili užitečné informace, které pomohou Vám i Vašim nejbližším podívat se na inkontinenci z jiného úhlu pohledu a hlavně ji dostat pod kontrolu.

Výborným pomocníkem pro osoby, které pečují o někoho blízkého, je brožura Jak pečovat. Tato knížka obsahuje velmi užitečné a důležité informace a rady pro ty, kteří se ocitnou v roli pečovatele a v souvislosti s touto situací si kladou několik otázek. Naleznete zde odpovědi, jednak jak pečovat o blízkou osobu, ale zároveň i o sebe sama.

 • Fakta... nebo výmysly?

  Existuje spousta mýtů v souvislosti s problematikou inkontinence. Vyplňte náš rychlý a snadný kviz a oddělte fakta od pověr.

 • Co způsobuje inkontinenci?

  Ztráta pohyblivosti... nervová poškození... určitá léčiva... Zjistěte, co vše inkontinenci způsobuje.

 • Poznejte různé typy inkontinence

  Inkontinence má celou řadu příčin a stejně tak i typů, mezi které se řadí například funkčně podmíněná, stresová a urgentní inkontinence. Pomozte svým blízkým stanovit jejich typ inkontinence.

 • Co můžete udělat pro své blízké s inkontinencí

  Existuje mnoho způsobů, které pomohou Vám i ošetřované osobě v zachování dobré kvality života. Od psychické podpory, přes kontrolu množství přijímaných tekutin, až po pochopení výrobků a způsobů léčby, které moderní doba poskytuje. 

 • Efektivní péče za rozumné náklady

  Věděli jste, že výrobky, které poskytují nejvyšší možnou úroveň péče, obvykle nejvíce snižují náklady? Zde zjistíte více

 • Řešení pro nejlepší péči

  Váš výběr výrobku má zásadní důležitost nejen pro pohodlí Vašich nejbližších, nýbrž i pro Vás, pečovatele. Zjistěte proč

 • Časté dotazy

  Máte-li další dotazy související s péčí o osobu s inkontinencí, prostudujte si oddíl Časté dotazy. Možná právě zde naleznete odpovědi, které hledáte. V diskusním fóru můžete svůj dotaz položit ostatním pečovatelům, kteří se v minulosti mohli nacházet v situaci podobné té Vaší a mohou Vám tedy pomoci užitečnou radou.

 • Užitečné odkazy

  Další zdroje informací, které pro Vás mohou být užitečné