Sociální zodpovědnost

Výrobky pro inkontinenci zajišťují základní potřeby pro lidi, kteří trpí samovolným únikem moči. Přínosy, které poskytují, mají jasný pozitivní dopad na kvalitu života.  Zvýšení nezávislosti, sebevědomí a svobody pohybu umožňují těmto lidem zapojit se do sociálních aktivit a těšit se z plného a aktivního života.

Inkontinence je velmi běžná: samovolný únik moči postihuje jednu ze čtyř žen ve věku nad 35; jeden z osmi mužů zaznamená během života zkušenost se samovolným únikem moči. Nicméně stále ještě existuje společenské a psychologické stigma v souvislosti s tímto stavem. TENA už léta pracuje na vzdělávání lidí ohledně inkontinence, otvírá dialog ve snaze toto stigma zlomit a normalizovat.

Značka TENA a její mateřská společnost SCA spolupracuje s mnoha vědeckými organizacemi, aby zvýšila standard péče o inkontinentní, podporuje výzkum v této oblasti a zlepšuje dovednosti a znalosti zdravotnických pracovníků. Jedná se o vitálně důležité aktivity při zahájení dialogu, při prolamování tabu obklopujících tuto oblast a při zlepšování kvality života lidí, kteří samovolným únikem moči trpí.

Vytvořili jsme také program CoreWellness, což je cvičení vyvinuté ve spolupráci se špičkovými odborníky, které se zaměřuje na sílu hlavních svalů (zádových, břišních, pánevních, bránice) a zvyšuje wellbeing celkově. Studie ukazují, že cvičení pro podporu svalů pánevního dna dokáže léčit stresovou inkontinenci moči u 2 ze 3 žen, a zároveň zlepšuje postoj a celkovou sílu.